Aktualna pozycja GPS Twojego jachtu

System monitorowania jednostek pływających


Nasza oferta skierowana jest głownie do armatorów jak również do klientów indywidualnych.. Jesteśmy w stanie monitorować jachty żaglowe, motorowe poprzez skutery wodne, a skończywszy na większości jednostek pływających i nie tylko.

Wszystkie te jednostki mogą zostać wyposażone w nasz system, dzięki tej technologi będziecie Państwo w stanie precyzyjnie lokalizować dany obiekt online, odtworzyć historię trasy jak również zabezpieczyć go przed kradzieżą. Ciekawą funkcją systemu jest monitorowanie prędkości łodzi oraz wytyczanie granic za które nie może wypłynąć.

Kilka przykładów funkcjonalności


Przy zgłoszeniu przez klienta jakiegokolwiek problemu np. awarii ożaglowania lub silnika personel serwisowy ma precyzyjną informację o tym, gdzie znajduje się potrzebująca pomocy jednostka i bez problemu ją odnajduje na akwenie zaoszczędzając przy tym czas, a jak wiadomo czas to pieniądz.

System GPS Boat będzie, również niezastąpiony w sytuacji, gdy jednostka zostanie skradziona. Znacznie usprawni i przyspieszy on akcję poszukiwawczą. Dodatkowo oferowany system pomaga dokładnie ustalić miejsce w którym znajduje się obiekt (ważne w przypadku, gdy osoby z niego korzystające potrzebują nagle pomocy), w sytuacji zagrożenia, powiadamia najbliższą jednostkę WOPR lub inne służby ratunkowe..

System GPS Boat to nowoczesne i bardzo praktyczne rozwiązanie, które sprawia, iż możesz się poczuć znacznie bezpieczniej, oszczędzając przy tym zdrowie, czas i pieniądze.

 


Więcej informacji uzyskają Państwo pod numerem tel. 791-445-744


 

22 lutego, 2019 10:22 am