AM 490

Jacht motorowy przeznaczony do uprawiania sportów wodnych oraz pływania rekreacyjnego. AM 490 jest łodzią otwartopokładową, która żeglować możesz po akwenach śródlądowych oraz morskich wodach przybrzeżnych. Ta łódź motorowa jest wyposażona w silnik zaburtowy. W kokpicie znajdziecie 2 wygodne bakisty na rzeczy osobiste.

Chcesz sprzedać lub wynająć jacht AM 490? Dodaj swoje ogłoszenie za pomocą kilku kliknięć.

Dane techniczne jachtu

  • kategoria C
  • długość max (m): 4,85
  • zanurzenie (m): 0,20
  • moc silnika (kW/HP): 67/90
  • ilość osób: 6
  • szerokość (m): 1,95
  • waga łodzi bez silnika (kg): 480
  • łódź przystosowana pod kolumnę L

*dane techniczne jednostki zostały pobrane ze strony producenta

Dlaczego warto wynająć łódź motorową AM 490?

AM 490 to lekka i zwinna łódź o nowoczesnym designie. W związku z tym, że można ją nabyć w przystępnej cenie, ceny czarteru jachtu tej motorówki nie są zbytnio wygórowane. To idealna jednostka do rozpoczęcia motorowodnej przygody. Pamiętaj, że do jej prowadzenia potrzebujesz patentu sternika motorowodnego. Możesz go uzyskać po szkoleniu zakończonym państwowym egzaminem w jednej z lokalnych szkół żeglarstwa. Zapisz się na kurs motorowodny już dziś.

Na jakich akwenach wynajmiesz jachty ze stoczni AM YACHTS

Producent łodzi motorowej AM 490 OPEN

Stocznia AM Yacht znajduje się w Ostródzie. Dystrybutorów owego producenta można znaleźć w 14 krajach europejskich. Dzięki temu łodzie motorowe AM 490 możemy spotkać na każdym akwenie europejskim.

W trosce o widoczność owej podstrony napiszemy kilka słów o łodziach motorowych. [read more]

Rejs motorówką to świetny sposób na poznanie wodnych szlaków świata. Wycieczki motorówką AM 490 są często tańsze niż inne rodzaje wycieczek wodnych, ponieważ nie wymagają tak dużej ilości paliwa. Łódź motorowa to łajba, która napędzana jest silnikiem zaburtowym. Łodzie ze stoczni AM YACHTS są często używane do rekreacji, wędkowania i sportów wodnych, takich jak narty wodne. Motorówki najczęściej napędzane są silnikami benzynowymi, ale stosowane są również silniki wysokoprężne. Żeglarstwo to aktywność, z której mogą korzystać osoby w każdym wieku i na każdym poziomie zaawansowania. To świetny sposób na spędzenie czasu z rodziną i przyjaciółmi lub samodzielne odkrywanie świata. Jachty motorowe to rodzaj łodzi, które są tradycyjnie wykorzystywane do celów rekreacyjnych, takich jak żeglarstwo. Jachty motorowe to najlepszy sposób na czerpanie przyjemności z żeglowania. Są o wiele wygodniejsze niż jakakolwiek inna łódź.[/read]

Ubezpieczenia żeglarskie i turystyczne

Ubezpiecz swój jacht lub kaucję czarterową. Bądź profesjonalistą.