Pierwsza pozycja

Widoczność w wyszukiwarce na frazy wpisywane przez potencjalnych klientów naszych reklamodawców to cel tego projektu i gwarancja jego przetrwania. Załoga portalu cały czas stara się poprawić widoczność serwisu w internecie. Bardzo dziękujemy za zaufanie od obecnych na stronie Armatorów z tego akwenu oraz wszystkich, którzy wspierają toczarter publikując ogłoszenia w innych kategoriach.

Pierwsza pozycja na frazę czarter jachtów zalew wiślany to wielki sukces. Daje ona motywację do dalszej pracy nad zwiększeniem żeglarskiego ruchu na naszej stronie.

 

Przedsionek Bałtyku bo tak często nazywa się Zalew Wiślany to bardzo piękny i urokliwy akwen. W dalszym stopniu jest on mało znany wśród żeglarzy śródlądowych, a przecież pasja żeglowania powinna motywować do poznawania nowych akwenów. Gorąco zachęcamy do uprawiania turystyki wodnej na Zalewie Wiślanym.

Zapraszamy wsz…

Czytaj dalej
  • 0

Razem w TOP 3

Serwis toczarter razem z Armatorem Goodtimeczarter z Kanału Elbląskiego znajduje się w TOP 3 na frazę czarter jachtów kanał elbląski.  Kolejny mały sukces !

Goodtimeczarter wynajmuje spacerowe jachty motorowe również dla osób nie posiadających uprawnień motorowodnych - tzw. czarter bez patentu. Właściciel firmy jest kapitanem żeglugi wielkiej. Od wielu lat łączy swoją pasję ze sposobem zarabiania na życie. Żeglować zaczął jako dziecko. 

W ich flocie znajdziecie Państwo łodzie motorowe starannie przygotowane do czarteru - flota Goodtimeczarter. Portem macierzystym ich jachtów jest Miłomłyn, małe miasteczko niedaleko Ostródy. Tylko 8 godzin rejsu wystarczy, aby dopłynąć z niego do Elbląga.

Czarter jachtów Elbląg, a dokładniej Port jachtowy Wodnik to drugie miejsce z którego możecie Państwo rozpocząć swój rejs! W imieniu załogi serwisu serdecznie zachęcamy do skorzystania z usług czarteru jachtu Pana Kamila Winiewskiego.

Żeglow…

Czytaj dalej
  • 0

Serwis jest w TOP 10

Serwis pokazał się w TOP 10 na frazę czarter jachtów mazury według wskazań dwóch niezależnych narzędzi pomiarowych - www.cmonitor.pl oraz www.seo-stat.pl. Dołącz do naszego serwisu i sprzedawaj czartery bez pośredników !

Dziękujemy za zaufanie obecnych Armatorów. Cały czas dbamy o poprawę widoczności waszych ofert w sieci. Zobacz jak powstawała ta żeglarska tablica ogłoszeń.
Czytaj dalej
  • 0

Historia serwisu

Jak powstawała ta tablica ogłoszeń - krok po kroku. Wpis jest aktualizowany na bieżąco. Wszystkie istotne informacje na temat rozwoju serwisu w jednym miejscu. 1 luty 2017 - serwis toczarter zaczyna zdobywać zaufanie wyszukiwarki i dociera do żeglarzy za pośrednictwem internetu. Wykres zdobywania pozycji na frazę czarter jachtów mazury. 25 lutego do administracji serwisu docierają pozytywne wieści o skuteczności pozyskiwania klientów przez portal 30 kwietnia 2017 do serwisu dołączył jeden z największych armatorów na Mazurach - Sailor z Pięknej Góry 5 maja 2017 roku do grona armatorów serwisu dołączył kolejny solidny armator - Bełbot Yacht Charter z Wilkas - rodzinna firma czarterowa - najstarsza na Mazurach W międzyczasie dołączyło wielu mniejszych Armatorów co dało nam siłę do dalszej pracy nad serwisem. 03.02.2018 również wyszukiwarka Bing doceniła treści naszego serwisu - pragnę przypomnieć, że jest to domyślny system wyszukiwania systemu Windows 10…
Czytaj dalej
  • 0