Betaczarter na pokładzie serwisu

Betaczarter to agencja eventowa wynajmująca luksusowe jachty na szlaku Wielkich Jezior Mazurskich. W swojej flocie czarterowej posiadają takie jachty żaglowe jak Maxus 33.1 RS, Mellody 30, Maxus 28. Oprócz czarteru jachtów żaglowych wynajmują również jachty motorowe, którymi można żeglować bez uprawnień (czarter bez patentu). Modele motorowe dostępne w ofercie to Nexus Revo 870 oraz Nautika 830 MC wyprodukowana przez Delphia Yachts.

Do tej pory ich jachty stacjonowały w Sztynorcie. W obecnym sezonie Armator szuka innego miejsca, które będzie portem macierzystym jego floty. Ogłoszenia czarterowe dotyczące ich floty znajdziecie Państwo już wkrótce w kategorii czarter jachtów Mazury. Serdecznie zachęcamy również do odwiedzenia ich strony internetowej.

Czytaj dalej
  • 0

Kolejny sukces marketingowy

Z wielką satysfakcją informujemy, że serwis zdobył wraz z Armatorem MTS CZARTER pierwsze 2 miejsca w wyszukiwarce Google. Zapraszamy wszystkich Armatorów z Zalewu Wiślanego do umieszczania ogłoszeń. Kolejny sukces to motywacja do dalszej ciężkiej pracy.

  Z żeglarskim pozdrowieniem Załoga toczarter      
Czytaj dalej
  • 0

Sofun Yacht & Charters dołączył do grona Armatorów serwisu

Jachty stacjonują w Kołobrzegu oraz Świnoujściu. Najnowsze jednostki dostępne obecnie do czarteru na Bałtyku. Luksusowe jachty żaglowe i motorowe. Zarezerwuj jacht już dziś na ich stronie internetowej https://sofun.com.pl/. Wkrótce ich jachty pokażą w się bazie ogłoszeń serwisu.
Czytaj dalej
  • 0

Kubat Yachting kolejny sezon nawigacyjny na pokładzie

Pan Marek to armator oraz pasjonat żeglarstwa, aktywnie pływający w regatach na olimpijskiej klasie Finn. Dziękujemy za zaufanie i wspieranie tej żeglarskiej inicjatywy, która ma pomóc żeglarzom żeglować bez pośredników. Jego jachty stacjonują w porcie LOK w Giżycku.    
Czytaj dalej
  • 0

Żegluj po Kanale Elbląskim z Goodtimeczarter – witamy na pokładzie.

Nowy Armator dołączył do naszego serwisu. Serdecznie witamy. Zachęcamy do żeglowania po Kanale Elbląskim. Serwis rośnie w siłę i jednoczy Armatorów z całego kraju. Wynajem jachtów bez pośrednika to większą szansa na uzyskanie lepszej ceny za nasz urlop na wodzie. Motorowe jachty spacerowe, którymi żeglować można bez posiadania uprawnień motorowodnych.
Czytaj dalej
  • 0

Czartery.eu dołączył do grona Armatorów serwisu.

Serdecznie witamy na pokładzie serwisu nowego Armatora. Razem żeglujemy w górę wyników wyszukiwania. Jachty Armatora znajdziecie w porcie Łabędzi Ostrów w Pięknej Górze. Polecamy ten czarter ! Raptor 27 Wesoły Marek to jacht bardzo bezpieczny i komfortowy. Czarteruj jachty na Mazurach od tego solidnego Armatora. Serdecznie zapraszamy na pokład jachtu Raptor 27 - to bardzo udana jednostka czarterowa.
Czytaj dalej
  • 0