Mazury kolejny sezon w TOP10

Dobra pozycja w wyszukiwarce na słowa kluczowe wpisywane przez potencjalnych klientów to w przypadku tablic ogłoszeniowych sprawa najbardziej istotna. Kolejny sezon zdobywamy czołowe pozycje na "akwenach" w całym kraju. Bardzo dziękujemy za wsparcie tej żeglarskiej inicjatywy, wszystkim Armatorom serwisu. Mazury są najbardziej wymagającym akwenem ze względu na dużą konkurencję. W tym sezonie mamy apetyt na TOP5 - trzymajcie za nas kciuki. Serdecznie zachęcamy do czarteru jachtów na Mazurach, bez udziału pośredników. Załoga toczarter.pl
Czytaj dalej
 • 0

Mazurski Władca i jego młodszy brat

Tes 246 Versus - był najczęściej odwiedzanym jachtem żaglowym w sezonie 2018/2019 na naszej tablicy czarterowej. Cztery tysiące wyświetleń w ciągu jednego sezonu to bardzo dobry wynik. Tym bardziej, że dopiero w tym sezonie zaczynamy zdobywać szczyty wyszukiwarki.

Pierwszy Versus na Mazurach został zwodowany w Sailorze (port w Pięknej Górze), tam odbyło się pływanie testowe. Jak można było się spodziewać wcześniej, kolejny raz spod ręki Pana Tomasza Siwika wyszła świetna jednostka żaglowa, która naszym zdaniem podobnie jak Marzyciel podbije serca żeglarzy szuwarowo-bagiennych.

Czarteruj jacht Tes 246 Versus

Mazurska legenda Jacht żaglowy Tes 32 Dreamer

Jachtu Tes 32 Dreamer nikomu nie trzeba przedstawiać. Wszyscy go znają. Mazurscy żeglarze, wielokrotnie wracają na jego pokład w trakcie sezonu nawigacyjnego. Choć wielu twierdzi, że to pływa dopiero wtedy jak mocno wi…

Czytaj dalej
 • 0

Panoramy jachtów

Panorama  to świetna metoda przedstawienia dowolnej przestrzeni. Dzięki takiej formie mogą Państwo zaprezentować wnętrze jachtu potencjalnym klientom, zachowując przy tym pewność, że obraz odzwierciedla wszystkie istotne szczegóły. Istnieje pełna możliwość dostosowania panoramy do Państwa potrzeb, z możliwością załączenia wyskakujących obrazków, opisów oraz oznaczeń. Panoramy zgodne są z aktualnymi standardami stron internetowych oraz urządzeń mobilnych.

Promocyjna cena za panoramę dla ogłoszeniodawców serwisu - 250 złoty netto.

Jakub GilDivine - Foto Projects+48 509 010 955

Wpis gościnny Załoga toczarter.pl Panorama jachtu TES 246 Versus
Czytaj dalej
 • 0

Jeziorak również w TOP

Załoga toczarter.pl cały czas dba o poprawę widoczności tej czarterowej tablicy ogłoszeń. Z całą pewnością możemy już powiedzieć, że jest to najlepiej widoczny w Polsce, branżowy serwis ogłoszeniowy dotyczący czarteru jachtów.

Najdłuższe jezioro w kraju jakim jest właśnie Jeziorak to bardzo popularny akwen czarterowy. Armatorzy, którzy mają aktywne ogłoszenia w kategorii czarter jachtów jeziorak to

Dołącz do nich już dziś i promuj swoje czartery na toczarter.pl . Napisz do nas na biuro@toczarter.pl

Nie jesteśmy pośrednikami, w ogłoszeniu jest widoczny bezpośredni kontakt do Armatora!

Czytaj dalej
 • 0

Bałtyk również w TOP!

Z wielką radością informujemy obecnych oraz przyszłych Armatorów naszego serwisu o tym, że serwis skutecznie zdobywa czołowe miejsca w wyszukiwarce na frazę czarter jachtów Bałtyk. Kolejny sezon nawigacyjny zbliża się wielkimi krokami. Napisz do nas jeśli chcesz dodać swoje ogłoszenia czarterowe.

Obecnie na naszej tablicy znajdziesz jachty żaglowe i motorowe takich firm jak

Żeglowanie po wodach Morza Bałtyckiego - przynajmniej od jednego z członków załogi wymagany jest patent żeglarski oraz licencja radiooperatora. Patent sternika morskiego możesz zdobyć w firmie www.4winds.pl, zaś do egzaminu na licencję radiooperatora doskonale przygotuje Cię szkoła żeglarstwa Kyma z Krakowa. Zobacz zakładkę kurs SRC.

Wynajmujesz jachty na Bałtyku? Koszt ogłoszenia w tej kategorii to tylko 50 zł. W każdym momencie możesz je samodzielnie edytować i aktualizować. Ogłoszenia są ważne do 31 grudnia 2019.

Czytaj dalej
 • 0

Cumowanie na dziko

Cumowanie na dziko to okazja do zrelaksowanie się dla całej załogi. Przecież większość z nas wybiera rejs po Mazurach lub innych akwenach śródlądowych, aby uciec od wielkomiejskiego zgiełku. Decydując się na czarter jachtu, często mamy już zaplanowaną trasę rejsu i plan postoju w szuwarach. Również dziś, pomimo bardzo rozwiniętej infrastruktury wodnej, można na każdym akwenie znaleźć miejsca gdzie zacumujemy tylko i wyłącznie na dziko. Podczas wyboru miejsca postoju szczególną uwagę powinniśmy zwrócić na dno jeziora. Najlepiej parkować na miękkim piasku (kamieniste brzegi uszkodzą nam kadłub).

 

 

Miejsca, w których cumowanie na dziko jest zabronione trzciny (miejsce lęgowe zwierząt) parki narodowe rezerwaty przyrody strefy tzw. ciszy natura 2000

 

 

Czy możemy cumować do drzew?

Cumowanie do drzew jest karane mandatem. Warto pamiętać o świdrze do cumowania.

Świ…
Czytaj dalej
 • 0

Szanty Wilkasy 2019

Kwiecień 27.04 GRZEGORZ POLAKOWSKI SOLO Tawerna Dezeta ... 27.04 DYSKOTEKA Tawerna Rozbitek 20.00 Maj 01.05 WOJTEK JANKUNIEC Tawerna Rozbitek 21.00 02.05 GRZEGORZ POLAKOWSKI SOLO Tawerna Dezeta ... 02.05 MARTINZ BAND Tawerna Rozbitek 21.00 03.05 OKAW SZTORM Tawerna Dezeta ... 03.05 EKT GDYNIA Tawerna Rozbitek 21.00 04.05 MARTINZ BEND Tawerna Dezeta ... 04.05 THE NIEROBBERS Tawerna Rozbitek 21.00 11.05 WOJTEK JANKUNIEC TRIO Tawerna Rozbitek 21.00 17.05 MARTINZ BAND Tawerna Rozbitek 21.00 18.05 PIOTR KARPIENIA & BOHIKA Tawerna Rozbitek 21.00 31.05 TRZY MAJTKI Tawerna Rozbitek 21.00   Czerwiec 01.06 WOJTEK JANKUNIEC TRIO Tawerna Rozbitek 21.00 07.06 WOJTEK JANKUNIEC TRIO Tawerna Rozbitek 21.00 08.06 PIOTR KARPIENIA & BOHIKA Tawerna Rozbitek 21.00 16.06 WOJTEK JANKUNIEC TRIO Tawerna Rozbitek 21.00 …
Czytaj dalej
 • 0

Aktualna pozycja GPS Twojego jachtu

System monitorowania jednostek pływających Nasza oferta skierowana jest głownie do armatorów jak również do klientów indywidualnych.. Jesteśmy w stanie monitorować jachty żaglowe, motorowe poprzez skutery wodne, a skończywszy na większości jednostek pływających i nie tylko. Wszystkie te jednostki mogą zostać wyposażone w nasz system, dzięki tej technologi będziecie Państwo w stanie precyzyjnie lokalizować dany obiekt online, odtworzyć historię trasy jak również zabezpieczyć go przed kradzieżą. Ciekawą funkcją systemu jest monitorowanie prędkości łodzi oraz wytyczanie granic za które nie może wypłynąć. Kilka przykładów funkcjonalności

Przy zgłoszeniu przez klienta jakiegokolwiek problemu np. awarii ożaglowania lub silnika personel serwisowy ma precyzyjną informację o tym, gdzie znajduje się potrzebująca pomocy jednostka i bez problemu ją odnajduje na akwenie zaoszczędzając przy tym czas, a jak wiadomo czas to pieniądz.

Czytaj dalej

 • 0

Pierwsza pozycja

Widoczność w wyszukiwarce na frazy wpisywane przez potencjalnych klientów naszych reklamodawców to cel tego projektu i gwarancja jego przetrwania. Załoga portalu cały czas stara się poprawić widoczność serwisu w internecie. Bardzo dziękujemy za zaufanie od obecnych na stronie Armatorów z tego akwenu oraz wszystkich, którzy wspierają toczarter publikując ogłoszenia w innych kategoriach.

Pierwsza pozycja na frazę czarter jachtów zalew wiślany to wielki sukces. Daje ona motywację do dalszej pracy nad zwiększeniem żeglarskiego ruchu na naszej stronie.

Przedsionek Bałtyku bo tak często nazywa się Zalew Wiślany to bardzo piękny i urokliwy akwen. W dalszym stopniu jest on mało znany wśród żeglarzy śródlądowych, a przecież pasja żeglowania powinna motywować do poznawania nowych akwenów. Gorąco zachęcamy do uprawiania turystyki wodnej na Zalewie Wiślanym.

Zapraszamy wszystkich Armato…

Czytaj dalej
 • 0

Razem w TOP 3

Serwis toczarter razem z Armatorem Goodtimeczarter z Kanału Elbląskiego znajduje się w TOP 3 na frazę czarter jachtów kanał elbląski.  Kolejny mały sukces !

Goodtimeczarter wynajmuje spacerowe jachty motorowe również dla osób nie posiadających uprawnień motorowodnych - tzw. czarter bez patentu. Właściciel firmy jest kapitanem żeglugi wielkiej. Od wielu lat łączy swoją pasję ze sposobem zarabiania na życie. Żeglować zaczął jako dziecko. 

W ich flocie znajdziecie Państwo łodzie motorowe starannie przygotowane do czarteru - flota Goodtimeczarter. Portem macierzystym ich jachtów jest Miłomłyn, małe miasteczko niedaleko Ostródy. Tylko 8 godzin rejsu wystarczy, aby dopłynąć z niego do Elbląga.

Czarter jachtów Elbląg, a dokładniej Port jachtowy Wodnik to drugie miejsce z którego możecie Państwo rozpocząć swój rejs! W imieniu załogi serwisu serdecznie zachęcamy do skorzystania z usług czarteru jachtu Pana Kamila Winiewskiego.

Żegl…

Czytaj dalej
 • 0

Serwis jest w TOP 10

Serwis pokazał się w TOP 10 na frazę czarter jachtów mazury według wskazań dwóch niezależnych narzędzi pomiarowych - www.cmonitor.pl oraz www.seo-stat.pl. Dołącz do naszego serwisu i sprzedawaj czartery bez pośredników !

Dziękujemy za zaufanie obecnych Armatorów. Cały czas dbamy o poprawę widoczności waszych ofert w sieci. Zobacz jak powstawała ta żeglarska tablica ogłoszeń.
Czytaj dalej
 • 0

Historia serwisu

Jak powstawała ta tablica ogłoszeń - krok po kroku. Wpis jest aktualizowany na bieżąco. Wszystkie istotne informacje na temat rozwoju serwisu w jednym miejscu. 1 luty 2017 - serwis toczarter zaczyna zdobywać zaufanie wyszukiwarki i dociera do żeglarzy za pośrednictwem internetu. Wykres zdobywania pozycji na frazę czarter jachtów mazury. 25 lutego do administracji serwisu docierają pozytywne wieści o skuteczności pozyskiwania klientów przez portal 30 kwietnia 2017 do serwisu dołączył jeden z największych armatorów na Mazurach - Sailor z Pięknej Góry 5 maja 2017 roku do grona armatorów serwisu dołączył kolejny solidny armator - Bełbot Yacht Charter z Wilkas - rodzinna firma czarterowa - najstarsza na Mazurach W międzyczasie dołączyło wielu mniejszych Armatorów co dało nam siłę do dalszej pracy nad serwisem. 03.02.2018 również wyszukiwarka Bing doceniła treści naszego serwisu - pragnę przypomnieć, że jest to domyślny system wyszukiwania systemu Windows 10 28 stycznia 20…
Czytaj dalej
 • 0