Sofun Yacht & Charters dołączył do grona Armatorów serwisu

Jachty stacjonują w Kołobrzegu oraz Świnoujściu. Najnowsze jednostki dostępne obecnie do czarteru na Bałtyku. Luksusowe jachty żaglowe i motorowe. Zarezerwuj jacht już dziś na ich stronie internetowej https://sofun.com.pl/. Wkrótce ich jachty pokażą w się bazie ogłoszeń serwisu.
Czytaj dalej
  • 0

Kubat Yachting kolejny sezon nawigacyjny na pokładzie

Pan Marek to armator oraz pasjonat żeglarstwa, aktywnie pływający w regatach na olimpijskiej klasie Finn. Dziękujemy za zaufanie i wspieranie tej żeglarskiej inicjatywy, która ma pomóc żeglarzom żeglować bez pośredników. Jego jachty stacjonują w porcie LOK w Giżycku.    
Czytaj dalej
  • 0

Żegluj po Kanale Elbląskim z Goodtimeczarter – witamy na pokładzie.

Nowy Armator dołączył do naszego serwisu. Serdecznie witamy. Zachęcamy do żeglowania po Kanale Elbląskim. Serwis rośnie w siłę i jednoczy Armatorów z całego kraju. Wynajem jachtów bez pośrednika to większą szansa na uzyskanie lepszej ceny za nasz urlop na wodzie. Motorowe jachty spacerowe, którymi żeglować można bez posiadania uprawnień motorowodnych.
Czytaj dalej
  • 0

Czartery.eu dołączył do grona Armatorów serwisu.

Serdecznie witamy na pokładzie serwisu nowego Armatora. Razem żeglujemy w górę wyników wyszukiwania. Jachty Armatora znajdziecie w porcie Łabędzi Ostrów w Pięknej Górze. Polecamy ten czarter ! Raptor 27 Wesoły Marek to jacht bardzo bezpieczny i komfortowy. Czarteruj jachty na Mazurach od tego solidnego Armatora. Serdecznie zapraszamy na pokład jachtu Raptor 27 - to bardzo udana jednostka czarterowa.
Czytaj dalej
  • 0

Netta dołączyła do grona armatorów serwisu.

Grono Armatorów serwisu toczarter.pl powiększyło się. Wkrótce w bazie ogłoszeń znajdziecie Państwo jachty kolejnej solidnej firmy ze szlaku Wielkich Jezior Mazurskich. Netta jest doskonale znana wszystkim żeglarzom spędzającym urlop na mazurskim jachcie. Własny port, dobrze przygotowane jachty do czarteru i doświadczenie Pani Bogumiły to gwarancja wyboru dobrej usługi wynajmu jachtu. W imieniu załogi toczarter serdecznie zachęcamy do skorzystania z aktualnie oferowanych promocji przez firmę Netta.
Czytaj dalej
  • 0

Serwis jest w TOP 10

Serwis pokazał się w TOP 10 na frazę czarter jachtów mazury według wskazań dwóch niezależnych narzędzi pomiarowych - www.cmonitor.pl oraz www.seo-stat.pl. Dołącz do naszego serwisu i sprzedawaj czartery bez pośredników ! Dziękujemy za zaufanie obecnych Armatorów. Cały czas dbamy o poprawę widoczności waszych ofert w sieci. Zobacz jak powstawała ta żeglarska tablica ogłoszeń.
Czytaj dalej
  • 0