Poznaj Armatorów serwisu z Iławy

zapraszamy na pokład

north-sailor-ilawa

 

Na pokładzie toczarter od 2020 roku. Armator wynajmujący komfortowe jachty motorowe na Kanale Elbląskim i Jezioraku. W swojej flocie ma obecnie łodzie klasy Suncamper 35. Portem macierzystym jednostek jest Iława. Ich jachty znajdziecie w kategori ogłoszeń – czarter jachtów Pętla Żuławska, czarter jachtów Kanał Elbląski oraz czarter jachtów Jeziorak.

North Sailor Czarter z Iławy jest firmą czarterową oferującą wynajem luksusowych jachtów spacerowych typu houseboat . Obszar naszej działalności to Pojezierze Iławskie oraz szeroko rozumiany Pomorski Szlak Żeglarski . Proponujemy trasy z Jezioraka poprzez śluzy w kierunku Ostródy i Starych Jabłonek oraz poprzez Kanał Elbląski i Pętle Żuławską w kierunku Gdańska i Zalewu Wiślanego . Proponujemy trasy wyjątkowe ze względu na walory przyrodnicze oraz historyczne . Szlak wodny z Iławy do Zalewu Wiślanego jest bez wątpienia najpiękniejszym szlakiem w Polsce stanowiącym pomnik wysiłku człowieka w odwiecznej walce z siłami natury . Mnogość pochylni , śluz , mostów zwodzony , mostów obrotowych i innych budowli hydrotechnicznych w połączeniu z rezerwatami przyrody i zróżnicowanymi akwenami wodnymi sprawia że region ten został uznany za Pomnik Historii naszego kraju . Ich jacht

 

North Sailor Czarter powstał w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na luksusowe i komfortowe Jachty spacerowe typu Houseboat w tej części Polski . Houseboat SunCamper 35 Flybridge który oferujemy w sezonie 2021 jest komfortowym jachtem który oferuje wygodny wielodniowy rejs nawet dla 7 osób. Wyposażony jest w dwie lazienki , wodę ciepłą , w pelni wyposażoną kuchnie , dwie łazienki z prysznicem i toalete morską . Dodatkowym atutem naszego jachtu jest górny pokład Flybridge oferujący załodze relax w blasku słońca lub miły wieczór pod gwiazdami a sternikowi możliwość prowadzenia jachtu na świeżym powietrzu . Nasz jacht jest ubezpieczony od wszelkich zdarzeń losowych a sternik przed wypłynięciem zostanie przeszkolony w zakresie manewrów i zasad bezpieczeństwa na wodzie . Okres czarteru wynosi minimum 7 dni i trwa od soboty do soboty . Nasza siedziba to Marina ,, Pod Omegą “ w Iławie , ul Sienkiewicza 24 , 14-200 Iława . Nr kontaktowy to: +48 502 468 978 , kontakt@northsailor.pl. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej gdzie znajdziecie Państwo aktualne informacje.