Wynajmujesz jachty w Łebie? – województwo pomorskie. Dodaj swoje ogłoszenie i trafiaj ze swoją ofertą czarteru bezpośrednio do żeglarzy i motorowodniaków. Zobacz również kategorię czarter jachtów Bałtyk. Łeba to miejscowość typowo wypoczynkowa. Znajduje się w niej port morski i wiele kąpielisk. Zamieszkuje ją około 4 tysiące mieszkańców. Burmistrzem w roku 2021 jest Andrzej Strzechmiński.

Port jachtowy w Łebie dane kontaktowe

Port Jachtowy w Łebie Sp. z o.o.
84-360 Łeba, ul. Jachtowa 8
tel. 59 866 17 35, 605 668 427
faks 59 866 17 35
e-mail: port@leba.eu
www.port.leba.eu

Czarter jachtu z portu w Łebie – dlaczego warto?

Jedno zdjęcie potrafi wyrazić więcej niż tysiąc słów. Dlatego zapraszamy wszystkich żeglarzy i motorowodniaków do przeglądania owej galerii zdjęć związanej z czartem jachtu w Łebie.

Łeba – czarter jachtu

Wynajęcie jachtu jest bardzo proste wystarczy skontaktować się z Armatorem, zarezerwować jacht i odliczać dni do rozpoczęcia rejsu po słonych wodach Morza Bałtyckiego. Do tego miejsca warto przyjechać kilka dni wcześniej lub zostać po rejsie. Piękne piaszczyste plaże, które możemy tu spotkać są unikatowe w całej Europie. W przypadku, gdy pływałeś jachtem obecnym na tej tablicy ogłoszeń proszę pozostaw opinię o jednostce i samym Armatorze.

Wynajem jachtów Łeba

Szanowny Armatorze 

Przekonaj się jak skutecznie generujemy klientów. Dodaj ogłoszenie już od 100 zł na 365 dni. Promuj swoje czarteru na tej największej branżowej tablicy ogłoszeniowej w kraju.

95% Armatorów przedłuża swoje ogłoszenia. To najlepsza gwarancja ich skuteczności. Serwis odwiedza w ciągu sezonu nawigacyjnego dziesiątki tysięcy unikalnych użytkowników.

Zapraszamy na pokład wszystkie osoby lub podmioty gospodarcze zajmujące się wynajmem jachtów w Łebie.