Czarter jachtów Mazury

czarter jachtów mazury

Nie przepłacaj za wynajem jachtu. Kontaktuj się bezpośrednio z Armatorem. Negocjuj cenę i walcz o jak najlepszą jakość usługi. Obecnie na stronie znajdziesz ponad 100 jachtów przygotowanych do wynajmu na Mazurach. Intuicyjny system filtrowania oraz sortowania ogłoszeń czarterowych. Wiek, wyposażenie, model to tylko nieliczne z dostępnych atrybutów zawężania wyników.

Znajdziesz tu ogłoszenia czarteru jachtów żaglowych i motorowych. W gronie Armatorów – ogłoszeniodawców są największe firmy czarterowe oraz osoby prywatne wynajmujące tylko jeden jacht. Baza ogłoszeń w kategorii czarter jachtów mazury cały czas się powiększa.

 

Znajdź czarter jachtu na Mazurach

 

Nowości czarterowe w sezonie 2018


Sun Camper 35 z silnikiem elektrycznym


Komfortowy i bezpieczny jacht umożliwiający żeglowanie w tzw. strefie ciszy. Silnik elektryczny zwiększa komfort żeglugi – płynie się tak „cicho” jak na żaglach.

Czytaj więcej

Tes 246 Versus


Kolejna udana konstrukcja Tomasza Siwika – twórcy legendarnego Tes 32 Dreamer. Czy to będzie kolejny tak bardzo rozpoznawalny model na Mazurach ?

Czytaj więcej

 

Aktualności ze szlaku Wielkich Jezior Mazurskich


Kanał Niegociński zamknięty kolejny sezon nawigacyjny. Remont trwa.

Czytaj więcej

Aktualna lista koncertów szantowych na Mazurach. Zaplanuj rejs już dziś !

Czytaj więcej

 

Baza wiedzy


Serwis toczarter to także ciekawe artykuły żeglarskie, których celem jest promowanie bezpiecznego żeglowania. Zaproponuje temat kolejnego artykułu, buduj razem z nami najlepszy serwis o czarterze jachtu.

 

Czarter jachtów Mazury 


Zbieramy dla Ciebie oprócz samych ogłoszeń czarterowych także przydatne informacje w trakcie czarteru jachtu. Zapraszamy do tworzenia tego portalu żeglarskiego wszystkich żeglarzy i motorowodniaków. Aktualne zdjęcia oraz informacje dotyczące szlaku Wielkich Jezior Mazurskich. Mazury to kraina tysiąca jezior, raj dla żeglarzy.

Więcej informacji o tej pięknej krainie geograficznej znajdziecie Państwo na wikipedii. Wynajem jachtów to dość prężnie rozwijające się branża. W ciągu ostatnich 20 lat Wielkie Jeziora Mazurskie zmieniły się nie do poznania.

Czarter jachtów Mazury to fraza bardzo często wpisywana w wyszukiwarkę przez ludzi szukających najlepszej oferty czarteru w sieci. Żagle zaczynają rywalizować z silnikami jachtów motorowych. Trendy i potrzeby społeczeństwa cały czas się zmieniają. Czarter jachtów motorowych na Mazurach  jest obecnie w modzie.

Pogoda na Mazurach potrafi się zmienić dosłownie w kilka chwil. Warto sprawdzać prognozę pogodę przed wypłynięciem z portu. W 2007 roku na Mazurach burza, którą można było przewidzieć otrzymała wbrew faktom miano białego szkwału. Jak widać po latach żeglarze potrafią ignorować ostrzeżenia i zapominają o kamizelkach ratunkowych w trakcie żeglugi.

Żeglowanie w kamizelkach to nie wstyd, dbaj o bezpieczeństwo całej załogi.

Serdecznie zapraszamy na Mazury w imieniu Armatorów serwisu toczarter.pl

Armatorzy z WJM

sailor, czarter jachtów, piękna góra


bełbot, wilkasy, czarter jachtów mazury


marigo czarter sztynort


czarter jachtów węgorzewo


elja czarter

sailor jack


wypoczynek mazuryKochanowski czarter mazurydemar czarter jachtów
czartermazury


oljacht


nordjacht


mjczarter


mazurjacht