czarter jachtów chorwacja

Czarter jachtów Chorwacja


W przypadku gdy jesteś zainteresowany czarterem jachtu lub wynajmem łodzi w Chorwacji, zapoznaj się z ofertami tej czarterowej tablicy ogłoszeniowej. Pamiętaj, że serwis nie jest stroną w transakcjach pomiędzy użytkownikami serwisu. Zapoznaj się z listą Armatorów serwisu.

Poznaj cudowne wody Adriatyku

 Załoga toczarter.pl

Czarter jachtu w Chorwacji

Rejs po Adriatyku na komfortowym i bezpiecznym jachcie żaglowym lub motorowym to gwarancja udanego wypoczynku. Znakomita lokalna kuchnia zaskoczy Cię mnogością potraw, w których owoce morza grają pierwsze skrzypce. W lipcu i sierpniu pogoda jest bardzo stabilna. Ssezon nawigacyjny zaczyna się w kwietniu i kończy w październiku. Wczesna rezerwacja jachtu pozwoli Twojej załodze zaoszczędzić na rejsie. Najpopularniejsze jedzenie w Chorwacji to owoce morza, ryby z grila, szparagi, oliwki, jagnięcina. Najbardziej popularne piwa w Chorwacji to Ožujsko z Zagrzebia i Karlovačko z Karlovaca. Z mocniejszych trunków najczęściej wybierana jest Rakija (mocny alkohol często, wytwarzany z dodatkiem owoców lub ziół). W okolicznych domach bardzo łatwo możesz nabyć lokalne wina - czerwone i białe.
dubrownik chorwacja czarter jachtu

Dubrownik, Chorwacja - idealne miejsce na rozpoczęcie czarteru jachtów


Z jakich lokalizacji można wynajmować jachty w Chorwacji? Najważniejsze z nich to Sukošan, Split, Trogir, Biograd na Moru, Zadar, Dubrownik, Pula, Primošten, Rogoznica, Hvar, Murter, Makarska, Novi Vinodolski, Poreč, Pakoštane, Pomer, Senj, Zavala, Szybenik. Do prowadzenia jachtu po wodach Adriatyku potrzebny nam jest minimum patent sternika jachtowego oraz licencja radiooperatora (zobacz zakładkę kurs src).  W samej Chorwacji można w dość prosty i szybki sposób zdobyć patent Voditela Brodice, który zawiera w sobie uprawnienia radiowe. W przypadku gdy nie czujesz się na siłach do poprowadzenia samodzielnego rejsu, warto rozważyć możliwość wynajęcia profesjonalnego skippera (sternika).
rejsy w Chorwacji - wakacyjny czarter

Chorwacja - park narodowy Kornati - piękne wodospady


W środkowej Dalmacji położony jest największy park narodowy w Chorwacji o wdzięcznej nazwie Kornati. Warto w trakcie rejsu go odwiedzić, trudno znaleźć na świecie inne równie piękne miejsce. Liczne wodospady, wspaniała roślinność pozwolą się zrelaksować całej załodze, po trudach morskiej żeglugi.