Sortowanie :

Kokoszka to malowniczy port na szlaku Wielkich Jezior Mazurskich. Czarteruj mazurskie jachty z tego portu, który leży niedaleko Mikołajek. Poznaj smak prawdziwej przygody i żegluj na bezpiecznych jachtach naszych reklamodawców. Bosman Antoni oraz miejscowi Armatorzy zadbają o to, aby Twój pobyt w tej przystani był czymś wyjątkowym. W tej przystani znajdziesz jachty żaglowe i motorowe doskonale przygotowane do czarteru w przystępnych cenach. Zobacz również kategorię ogłoszeń czarter jachtów Mazury.

Jakie modele jachtów możesz wynająć w malowniczej przystani Kokoszka

  • Joker 785
  • Pegaz 696
  • Sasanka 660
  • Tes 678 BT

Wynajmujesz jachty żaglowe lub łodzie motorowe w Kokoszcze?

Serdecznie zapraszamy Cię na pokład serwisu. Zdobywaj klientów bez udziału pośredników. Promuj swój jacht na toczarter. Ogłoszenia już od 10 zł za miesiąc. To symboliczna opłata, która ma pomóc w rozwoju tego projektu.

Dodaj ogłoszenie za pomocą kilku kliknięć i pozwól się odnaleźć żeglarzom w sieci. Pozwól im omijać pośredników podczas poszukiwań czarteru jachtu.

Aktualna lista Armatorów wynajmujących jachty w Kokoszce

  • Sailor Jack – Jacek Ponikowski

Poznaj smak prawdziwej przygody i zwiedzaj Mazury na pokładzie jachtu. Poczuj wiatr we włosach w trakcie trwania czarteru i weź udział w imprezie żeglarskiej. W sezonie na szlaku Wielkich Jezior Mazurskich pełno jest koncertów szantowych. Wiele jachtów możesz wynająć bez posiadania uprawnień, lecz warto zdobyć wcześniej umiejętności, które pozwolą Ci bezpiecznie prowadzić jednostkę żaglową lub motorową.