czarter jachtów pętla żuławska

Czarter jachtów Pętla Żuławska


To znakomity akwen na żeglowanie jachtem motorowym typu houseboat. Na szlaku Pętli Żuławskiej zobaczycie Państwo ogromną ilość zabytków hydrotechnicznych. Z roku na rok wzrasta liczba turystów, którzy chcą poznać uroki tego pięknego akwenu do żeglugi – wynajmując bezpieczne i komfortowe barki oraz łodzie motorowe. Żeglować możesz nimi w większości przypadków bez uprawnień, tzw. czarter bez patentu.

Stopy wody pod kilem

Załoga toczarter.pl

Wynajem jachtów i łodzi motorowych na Pętli Żuławskiej

Spokój, cisza i przyroda oraz brak bezlitosnej komercji jak w przypadku kategorii - wynajmu łodzi na Mazurach. Czarter jachtów  na Pętli Żuławskiej to możliwość zobaczenia Międzynarodowej Drogi Wodnej, przepiękne widoki, przystanie jachtowe na wyciągnięcie ręki. Vistula cruiser 30 to łódź wyposażona w ster strumieniowy jest jedną z najpopularniejszych na szlaku. Jednostka przeznaczona jest do żeglugi, której prędkość nie przekracza 15 km na godzinę.
pętla żuławska komfortowe jachty

Czarter jachtów w standardzie hotelowym, na Pętli Żuław jest również możliwy.


Zapraszamy do skorzystania z usług Armatorów, którzy wynajmują jachty motorowe  doskonale przygotowany do żeglugi po tym akwenie. Mosty zwodzone znajdują się w Drewnicy, Rybinie, Sztutowie, obrotowe w Rybinie i przy śluzie Gdańska Głowa. Jachty wynajmowane są najczęściej na okres 7 dni. Czarter na Pętli To żeglowanie szlakem wodnym, który łączy Wisłę, Martwą Wisłę, Szkarpawę, Wisłę Królewiecką, Nogat, Wisłe Śmiałą, Tugę, Motławę, Kanał Jagielloński, rzekę Elbląg i Pasłękę z Zalewem Wiślanym.