czarter jachtów solina

Czarter jachtów Solina


Czarter jachtów na Jeziorze Solińskim. Solina to bardzo popularny akwen żeglarski na Podkarpaciu. Sprawdź oferty czarteru jachtów wielu Armatorów, porównaj ceny i jachty, które możesz wynająć już dziś. Kontaktuj się bezpośrednio z ogłoszeniodawcą. Najbardziej popularnymi miejscowościami żeglarskimi na tym akwenie jest Polańczyk i Olchowiec. Na owym akwenie bardzo dużo Armatorów wynajmuje / dzierżawi również łodzie elektryczne.

Żegluj w kamizelce

Załoga toczarter.pl

Jezioro Solińskie to zbiornik retencyjny położony w województwie podkarpackim, charakteryzujący się bardzo czystą wodą oraz zmiennym kierunkiem wiatru o dużej sile.


Bardzo popularny wśród "Wilków Morskich", kajakarzy oraz wędkarzy. Wybierając się na rejs śródlądowy z wędkowaniem możesz liczyć na złapanie sandacza, okonia, bolenia, leszcza, płoci. Ponadto występują tu takie rybki jak ukleje. Najbardziej popularną miejscowością nad tym jeziorem jest Polańczyk (znana miejscowość uzdrowiskowa). Gdyby ktoś tak przyszedł.......Nie zastanawiaj się ani chwili. Tam warto zdobywać żeglarskie doświadczenie, z uśmiechniętą załogą na bezpiecznej łajbie. Pamiętaj o kamizelkach ratunkowych.Szybkie luzowanie żagli i ostrzenie do kierunku wiatru jest najlepszym sposobem na pokonanie chwilowego wzrostu prędkości wiatru - tzw. szkwału.


Zmienny kierunek wiatru oraz jego siła nad taflą wody sprawiają, że żeglarze muszą być cały czas czujni. Pamiętaj o refowaniu, ponieważ lekkie jednostki mieczowe nie mają takiej stateczności jak łodzie balastowe. Ludzie w Polańczyku są pozytywnie nastawieni do turystów i zapewniam Cię, że to nie będzie Twoja ostatnia wizyta na tym akwenie. Wiele łodzi na tym akwenie posiada silnik elektryczny.  Zapraszamy na pokład w imieniu reklamodawców! Gdybyś szukał bardziej zatłoczonego miejsca wypoczynku polecamy odwiedzić kategorię ogłoszeń - czarter jachtów mazury. W przypadku gdy jesteś Armatorem i chcesz dodać ogłoszenie. Zapraszamy do zakładki kontakt.