Futura 40 to jedna z największych jednostek motorowych dostępnych w czarterze na Mazurach. Wyposażona została w potężny silnik stacjonarny, który jest napędem głównym jednostki. Z łatwością radzi sobie nawet w bardzo trudnych warunkach żeglugowych na szlaku Wielkich Jezior Mazurskich. Dodatkowo w znamienitej większości ten jacht motorowy wyposażony jest w dwa stery strumieniowe, które ułatwiają manewrowanie w porcie.

W jakich kategoriach ogłoszeń znajdziesz Futurę 40

Cobra Yachts – stocznia jachtowa, w której powstają jachty motorowe klasy Futura

Cobra Yachts to firma, która od 20 lat zajmuje się produkcją jachtów żaglowych i motorowych. Dzięki swojemu doświadczeniu stworzyli jacht motorowy, który dosłownie podbija szlak Wielkich Jezior Mazurskich.

Cały proces produkcyjny odbywa się w Polsce, a dokładniej w Radomsku. Pocieszający jest fakt, że nasza rodzima produkcja zachowuje wysoką jakość i potrafi skutecznie walczyć o klienta nawet na rynkach międzynarodowych.

Firma w trakcie produkcji i projektowania jachtów stawia na

  • jakość
  • bezpieczeństwo
  • idealną równowagę
  • indywidualność

Armatorzy serwisu, który wynajmują ten model jachtu motorowego to:

  • Flow czarter
  • Sygnet Yacht Czarter

Idealna łódź motorowa do czarteru jachtu po szlaku WJM

Ogromny jacht motorowy, który sprosta wymaganiom nawet najbardziej wybrednych miłośników sportów motorowodnych. Sprawdzi się jako miejsce wakacyjnego urlopu oraz spotkania biznesowego. Jacht ten posiada 3 osobno zamykane kabiny. Każda z nich wyposażona jest we własną kabinę WC z prysznicem. Doskonałe miejsce do noclegu dla 6 osób dorosłych + 2 dzieci.

Żeglować nią można bez uprawnień tzw. czarter bez patentu, lecz w większości przypadków wymagane jest doświadczenie, a przed samym rejsem jest prowadzone szkolenie z manewrowania. Trudno się temu dziwić. To potężna łódź motorowa typu houseboat.

Gorąco zachęcamy wszystkich Państwa do wystawiania opinii o konkretnych jachtach. Dzięki temu kolejne wybory naszych użytkowników będą spełniały ich oczekiwania, a sami Armatorzy będą podnosić jakość świadczonych usług w ramach zdrowej, rynkowej rywalizacji.

Zapraszamy na pokład w imieniu Armatorów serwisu. Kontaktuj się bezpośrednio z reklamodawcą. Znajdź czarter jachtu już dziś. Nie czekaj na ostatni moment. Ostatni sezon pokazał, że to nie jest najlepszy pomysł.