Historia serwisu

Od 2016 roku serwis ogłoszeniowy zaczyna zdobywać zaufanie wyszukiwarki. Trzydziestego kwietnia 2017 roku do grona reklamodawców dołączył jeden z największych armatorów na Mazurach — Sailor z Pięknej GóryCzarter jachtów Mazury to pierwsza kategoria ogłoszeń, która powstała na toczarter.

Sailor czarter Piękna Góra

Kilka dni później do Armatorów tej czarterowej tablicy ogłoszeń dołączyła firma Bełbot Yacht Charter  z Wilkas. Podobnie jak Sailor, posiadają własny port oraz doskonale przygotowaną do czarteru flotę jachtów żaglowych i motorowych.

W międzyczasie do grona Armatorów serwisu dołączyło wiele mniejszych firm, które również chciały promować się na toczarter. Ich aktualną listę znajdziecie Państwo w zakładce kontakt. Serwis z miesiąca na miesiąc generuje coraz więcej ruchu użytkowników szukających czarteru na szlaku Wielkich Jezior Mazurskich, co przekłada się na wzrost liczby ogłoszeń.

Zapraszamy do lektury wpisu – Mazury kolejny sezon w TOP 10.

 

Dalszy rozwój serwisu — nowe akweny


Dwudziestego ósmego stycznia 2018 roku serwis rozpoczyna promowanie również innych akwenów żeglarskich w Polsce. Kolejna kategoria ogłoszeń, która powstała to czarter jachtów Jeziorak. Dzięki bardzo wysokiej pozycji na ową frazę toczarter bardzo szybko pozyskał nowych reklamodawców.

Żeglowanie po śródlądziu jest super, ale przecież słona woda to prawdziwa przygoda. W lutym 2018 roku do administratora serwisu zgłosił się Armator z miejscowości Tolkmicko. Rezultatem tego było stworzenie nowej kategorii — czarter jachtów Zalew Wiślany.

Od dwóch sezonów serwis skutecznie zajmuje pierwszą pozycję na ową frazę. Wpisz ją w wyszukiwarkę i przekonaj się, jak dobrze widoczny jest toczarter.

Firma Goodtimeczarter dodała pierwsze ogłoszenie w kategorii czarter jachtów Kanał Elbląski. Armator pasjonat, kapitan jachtowy swoją przygodę z żaglami zaczynał na obozach harcerskich. Obecnie oprócz rozwijania firmy czarterowej, prowadzi duże jednostki motorowe na wielkiej wodzie.

W sezonie 2019 przekazaliśmy kilka zabłąkanych zapytań czarterowych (czasem wpadają na naszą skrzynkę). Z tego, co powiedział Kamil, przerodziły się w realne rejsy po Kanale Elbląskim.

 

Pierwsze ogłoszenia z Bałtyku


Firma Sofun Yacht Charter wynajmuje luksusowe jachty żaglowe na słonych wodach Morza Bałtyckiego. Ich ogłoszenia czarterowe znajdziesz w kategorii czarter jachtów Bałtyk. Zajmujemy od wielu miesięcy miejsce w TOP3. Wszystkich Armatorów z Bałtyku zapraszamy na pokład!

 

Widoczność serwisu w sezonie 2019


 

Obecnie z całą pewnością możemy powiedzieć, że jesteśmy najlepiej widoczną w internecie tablicą czarterową. Dziękujemy za zaufanie wszystkim Armatorom, którzy kolejny sezon żeglują razem z toczarter.

Zapraszamy na pokład, jeśli chcesz skutecznie pozyskiwać klientów z internetu i dzięki temu sprzedawać czartery bez udziału pośredników.

 

Żeglujmy bezpiecznie i bez pośredników !

Kamizelki ratunkowe ratują życie

Kwiecień 2, 2018 7:54 pm