Houseboat Mazury

To jedna z najszybciej zyskujących na popularności form czarteru jachtów na Mazurach. Pływające domy na wodzie, które wynajmować można również bez uprawnień (czarter bez patentu) są najchętniej wybieraną opcją na wakacyjny urlop. Szlak Wielkich Jezior Mazurskich jest idealnym akwenem do uprawiania turystyki wodnej na jachtach spacerowych. Rozbudowana infrastruktura brzegowa pozwala bezpiecznie zacumować jachtem typu houseboat już po krótkim przeszkoleniu wykonanym przez Armatora przed rozpoczęciem rejsu. Przeglądaj oferty czartery houseboatów na Mazurach od wielu Armatorów lub dodaj ogłoszenie.

Czarter jachtów typu Houseboat na Mazurach z roku na rok zbiera coraz więcej zwolenników. Z punktu widzenia wakacyjnego turysty łodzie te są bardzo autonomiczne. W większości z nich znajdziesz w pełni wyposażony kambuz (kuchnie jachtową) oraz łazienkę, w której znajdziesz oprócz zlewu i toalety nierzadko również prysznic. Z tego właśnie powodu powoli wypierają one łodzie żaglowe z Mazurskich portów. Ludzie szukają komfortu i autonomiczności. Pogoda na Mazurach zawsze jest loterią, a pobyt na houseboacie, który ma kompleksowo zabudowany kokpit z bimini jest o wiele przyjemniejszy niż przebywanie całego dnia pod pokładem jachtu żaglowego w deszczowe popołudnie.

Czarter jachtów i łodzi typu Houseboat na Mazurach umożliwiają takie firmy jak:

  • Beta Czarter
  • Dream Boat
  • Naczarter
  • Wypożyczalnia Mazury

Wynajmujesz houseboaty na Mazurach?

Opublikuj swoje ogłoszenie i sprzedawaj czartery bez pośredników. Koszt jednego ogłoszenia w tej kategorii to tylko 100 zł za 365 dni. O skuteczności w pozyskiwaniu klientów przez nasz portal świadczy bardzo wysoki odsetek firm, które przedłużają swoje ogłoszenia. Niektóre z nich są razem z nami od 2016 roku. Dodaj swoje ogłoszenie już dziś i zacznij wynajmować jachty typu houseboat bez udziału pośredników.