Czarter jachtów Jeziorak

Jeziorak to najdłuższe jezioro w Polsce. Wynajem jachtu na tym akwenie to gwarancja ciszy i spokoju w ciągu całego rejsu. Wielu żeglarzy szukających klimatu Wielkich Jezior Mazurskich z lat siedemdziesiątych wybiera ten akwen. Porównaj oferty naszych reklamodawców.

Czarter jachtu na Jezioraku znajdziesz w miejscowościach
Iława
Szałkowo
Siemiany
Makowo
Wieprz
Jachty żaglowe i łodzie motorowe również te dostępne do wynajęcia bez patentu. Iława to największe miasto położone nad tym przepięknym jeziorem. Popularne przystanie jachtowe to Biskaje, Przystań Skarbek, PHGT POD OMEGĄ, MARIBO, G.A. PRZYSTAŃ. Wszystkich żeglarzy, którzy żeglowali na łodziach naszych reklamodawców zachęcamy do wystawiania opinii o jakości świadczonych przez nich usług. Poznaj te piękne jezioro i zaplanuj na nim kolejny urlop z rodziną i przyjaciółmi.

Wynajmujesz jachty na Jezioraku?
Dodaj swoje ogłoszenie już dziś. Koszt ogłoszenia za jeden sezon (od 1 stycznia do 31 grudnia) to koszt tylko 100 zł. W samym ogłoszeniu są widoczne dane kontaktowe Twojej firmy. Nie jesteśmy pośrednikami. Promuj swoje usługi wynajmu jachtów, na najbardziej widocznej w sieci czarterowej tablicy ogłoszeń. Zapraszamy do zakładki kontakt. Serwis na samym początku dotyczył tylko czarteru na Mazurach. Obecnie znajdziesz tu akweny z całego kraju. Najpopularniejsze jachty żaglowe na tym akwenie to Antila 24, Tes 678, Maxus 26 oraz Solina 27.

Jeziorak i Pan Samochodzik
Nad samym jeziorem i w okolicznych miejscowościach kręcono odcinki do filmowej ekranizacji jednej z książek Zbigniewa Nienackiego – słynny Pan Samochodzik i Kapitan Nemo. W trakcie rejsu należy pamiętać o bezpieczeństwie całej załogi, kamizelki ratunkowe założone przed nadejściem silnego wiatru oraz zarefowanie żagli świadczą pozytywnie o kompetencjach sternika. Sprawdź przed wypłynięciem ich stan oraz ilość środków ratunkowych. Silnik pomocniczy naszej łodzi powinien przed wpływaniem do portu „rozgrzać” się na wolnych obrotach. Gwarantuje to większe prawdopodobieństwo jego prawidłowego działania podczas manewrów portowych. Wpływając do portu pamiętaj o tym, aby zachować prędkość manewrową. Wytwarzanie wysokiej fali zagraża załogom innych jednostek pływających, którzy w tym momencie mogą np. gotować obiad. Zobacz podkategorię czarter jachtów Iława.

Ubezpieczenia żeglarskie i turystyczne

Ubezpiecz swój jacht lub kaucje czarterową. Bądź profesjonalistą, zdecyduj się na OC Skippera.