Kontakt


Serwis jest tylko żeglarską tablicą ogłoszeń. Kontaktujesz się bezpośrednio z ogłoszeniodawcą. Nie jesteśmy pośrednikami. Dołącz do grona Armatorów serwisu i promuj swoje jachty na tej żeglarskiej tablicy ogłoszeń.

Chcesz dodać ogłoszenie? Brakuje Twojego akwenu czarterowego? Napisz do nas – biuro@toczarter.pl .

 

Widoczność serwisu w sezonie 2019


Pozycje na wybrane frazy kluczowe w wyszukiwarce Google. Sprawdź sam jak bardzo widoczny jest serwis toczarter.pl

 

Obecnie z całą pewnością możemy powiedzieć, że jesteśmy najlepiej widoczną w internecie tablicą czarterową. Dziękujemy za zaufanie wszystkim Armatorom, którzy kolejny sezon żeglują razem z toczarter. Zapraszamy na pokład, jeśli chcesz skutecznie pozyskiwać klientów z internetu i dzięki temu sprzedawać czartery bez udziału pośredników.

 

Armatorzy serwisu


 

Wielkie Jeziora Mazurskie Węgorzewo, Ogonki
Sailor czarter Piękna Góra
Wielkie Jeziora Mazurskie Piękna Góra
bełbot czarter wilkasy
Wielkie Jeziora Mazurskie Wilkasy
Wielkie Jeziora Mazurskie Piękna Góra
elja czarter
Wielkie Jeziora Mazurskie Giżycko
beta czarter
Wielkie Jeziora Mazurskie Giżycko
Wielkie Jeziora Mazurskie Port Kokoszka
kochanowski czarter
Wielkie Jeziora Mazurskie Pisz
Wielkie Jeziora Mazurskie Giżycko
Wielkie Jeziora Mazurskie Giżycko
czarter jachtów zalew wiślany
Zalew Wiślany Tolkmicko
nordjacht
Wielkie Jeziora Mazurskie Wilkasy
poljachtczarter
Wielkie Jeziora Mazurskie Bogaczewo
sofun czarter
Morze Bałtyckie Kołobrzeg, Świnoujście
Kanał Elbląski Miłomłyn
Jeziorak Wieprz
Solina Polańczyk
Jeziorak Makowo – Ośrodek wczasowy
Zalew Koronowski Koronowo
Wielkie Jeziora Mazurskie Giżycko
Pętla Żuławska Malbork
Pętla Żuławska, Wielka Pętla Wielkopolski Rybin, Ślesin
rzeka Odra  Krosno Odrzańskie, Fürstenwalde
irs czarter Morze Bałtyckie Gdańsk
pkmb jachty solina Solina Polańczyk
Wielkie Jeziora Mazurskie Giżycko
Wielkie Jeziora Mazurskie Port Bogaczewo
Adriatyk, Chorwacja Szybenik
Zalew Wiślany, Kanał Elbląski Nowa Pasłęka
Jezioro Solińskie Polańczyk, Wyspa Energetyka
Morze Bałtyckie Gdynia

 

Kącik Armatora


 

Historia tej czarterowej tablicy ogłoszeń


Od 2016 roku serwis ogłoszeniowy zaczyna zdobywać zaufanie wyszukiwarki. Trzydziestego kwietnia 2017 roku do grona reklamodawców dołączył jeden z największych armatorów na Mazurach — Sailor z Pięknej GóryCzarter jachtów Mazury to pierwsza kategoria ogłoszeń, która powstała na toczarter.

Sailor czarter Piękna Góra

Kilka dni później do Armatorów tej czarterowej tablicy ogłoszeń dołączyła firma Bełbot Yacht Charter  z Wilkas. Podobnie jak Sailor, posiadają własny port oraz doskonale przygotowaną do czarteru flotę jachtów żaglowych i motorowych.

W międzyczasie do grona Armatorów serwisu dołączyło wiele mniejszych firm, które również chciały promować się na toczarter. Ich aktualną listę znajdziecie Państwo w zakładce kontakt. Serwis z miesiąca na miesiąc generuje coraz więcej ruchu użytkowników szukających czarteru na szlaku Wielkich Jezior Mazurskich, co przekłada się na wzrost liczby ogłoszeń.

 

Dalszy rozwój serwisu — nowe akweny


Dwudziestego ósmego stycznia 2018 roku serwis rozpoczyna promowanie również innych akwenów żeglarskich w Polsce. Kolejna kategoria ogłoszeń, która powstała to czarter jachtów Jeziorak. Dzięki bardzo wysokiej pozycji na ową frazę toczarter bardzo szybko pozyskał nowych reklamodawców.

Żeglowanie po śródlądziu jest super, ale przecież słona woda to prawdziwa przygoda. W lutym 2018 roku do administratora serwisu zgłosił się Armator z miejscowości Tolkmicko. Rezultatem tego było stworzenie nowej kategorii — czarter jachtów Zalew Wiślany.

Od dwóch sezonów serwis skutecznie zajmuje pierwszą pozycję na ową frazę. Wpisz ją w wyszukiwarkę i przekonaj się, jak dobrze widoczny jest toczarter.

Firma Goodtimeczarter dodała pierwsze ogłoszenie w kategorii czarter jachtów Kanał Elbląski. Armator pasjonat, kapitan jachtowy swoją przygodę z żaglami zaczynał na obozach harcerskich. Obecnie oprócz rozwijania firmy czarterowej, prowadzi duże jednostki motorowe na wielkiej wodzie.

W sezonie 2019 przekazaliśmy kilka zabłąkanych zapytań czarterowych (czasem wpadają na naszą skrzynkę). Z tego, co powiedział Kamil, przerodziły się w realne rejsy po Kanale Elbląskim.

 

Pierwsze ogłoszenia z Bałtyku


Firma Sofun Yacht Charter wynajmuje luksusowe jachty żaglowe na słonych wodach Morza Bałtyckiego. Ich ogłoszenia czarterowe znajdziesz w kategorii czarter jachtów Bałtyk. Zajmujemy od wielu miesięcy miejsce w TOP3. Wszystkich Armatorów z Bałtyku zapraszamy na pokład!