Kubat Yachting

Właściciel firmy Marek Kubat jest czynnym „regatowcem”. Trudno się temu dziwić. Mieszka w Trójmieście, a jego pasją jest żeglarstwo. Pływa głównie na łodziach klasy Finn. Jak to zwykle bywa hobby przerodziło się w biznes, a przynajmniej jeden z jego kierunków. Jego ogłoszenia znajdziecie w kategorii czarter jachtów Mazury oraz czarter jachtów Bałtyk.

Portem macierzystym jednostek jest Resort Niegocin w Giżycku. Stamtąd głównie rozpoczynają się czartery.

W sezonie 2021 flota tej firmy dysponuje takimi jachtami jak:

  • Antila 24.4
  • Antila 26
  • Antila 27
  • Tango 780
  • Viva 700
  • Pegaz 737

Dane kontaktowe do Armatora

Resort Niegocin
Wilkasy ul.Niegocińska 7
11-500 Giżycko
tel. 791-445-744
kubat.yachting@gmail.com

Strona www Armatora

http://www.kubatyachting.pl/

Na pokładzie toczarter.pl jest od 2016 roku. Przez ten czas na naszą skrzynkę email nie dotarła ani jedna negatywna opinia dotycząca tej firmy. Cieszymy się, że kolejny sezon żegluje z toczarter i pomaga rozwijać ten serwis.

Warto również wspomnieć o systemie GPS Boat, który rozwija Marek. Pomaga on zlokalizować jednostkę. Dokładna lokalizacja jachtu pomaga armatorowi dotrzeć do niego w razie awarii lub kradzieży jednostki. Więcej informacji o tym systemie znajdziecie na stronie www armatora.

Jeden z jachtów floty Kubat Yachting jest wynajmowany na Zatoce Gdańskiej. Pegaz 737 to bezpieczna i popularna jednostka żaglowa. Doskonale radzi sobie z falami na słonych wodach Zatoki Gdańskiej, która jest przedsionkiem Morza Bałtyckiego.

Firma kolegi Marka Kubat zajmuje się również budową, remontami oraz zabudową jachtów. Z punktu widzenia klientów Armatora, daje to większą pewność co do wynajmowanych jachtów, które będą w dobrym stanie technicznym. Ponieważ wszelkie remonty i naprawy są wykonywane na bieżąco, nawet w trakcie sezonu żeglarskiego przez profesjonalistów.

Gorąco zachęcamy Państwa do wynajmowania jachtów od Armatorów właśnie takich jak Marek. Bez udziału pośredników. Bez płacenia prowizji za znalezienie klienta. Dzięki temu więcej pieniędzy zostanie w kasie firmy co pozwoli jej się szybciej rozwijać.

Pływałeś jachtami Kubat Yachting? Proszę pozostaw opinię o Armatorze i pomóż innym żeglarzom podjąć dobrą decyzję.

20 listopada 2020 13:28

82 total views, 1 today