Kurs SRC

Sam patent żeglarski lub motorowodny to za mało, aby poprowadzić rejs po wodach Morza Bałtyckiego lub wynająć motorówkę w Chorwacji. Zdobądź praktyczne umiejętności z obsługi radia na kursie SRC i przygotuj się do egzaminu na licencję radiooperatora.

 

Kurs SRC


Przygotuje Cię do egzaminu na świadectwo radiooperatora. To dokument wymagany od przynajmniej jednego członka załogi jachtu morskiego. Nie musi to być kapitan jednostki.

kurs src - świadectwo

Zapisz się na kurs i zdobądź świadectwo radiooperatora SRC

 

Szkolenie na licencję radiooperatora


Polecamy szkołę żeglarstwa Kyma z Krakowa. Kapitan Bogdan Sobiło organizuje mobilne kursy SRC w całej Polsce. Posiada on nie tylko bardzo bogate doświadczenie w uprawianiu turystyki oraz szkoleń i egzaminów żeglarskich na słonej wodzie, ale także ma profesjonalne zaplecze i warsztat dydaktyczno – szkoleniowy.

Zapraszamy do odwiedzenia jego strony internetowej www.kyma.pl .

 

Egzamin SRC lub LRC


Do samego egzaminu na licencję radiooperatora SRC możesz przygotować się samodzielnie. Egzamin przeprowadzany jest przez komisje Urzędu Komunikacji Elektronicznej i jest to test wielokrotnego wyboru. Na stronie urzędu znajdziesz aktualną bazę pytań oraz harmonogram egzaminów – www.uke.gov.pl.

 

Czarter jachtu Morskiego


Gdy czujesz się już na siłach, aby poprowadzić rejs po wodach Morza Bałtyckiego znajdź czarter jachtu na Bałtyku. Skorzystaj z oferty wynajmu jachtów Armatorów tej żeglarskiej tablicy ogłoszeń.