MTS czarter

Ogłoszenia dodane przez firmę MTS czarter znajdziecie w kategorii ogłoszeń – czarter jachtów na Zalewie Wiślanym.
Tomasz Siekierko, żeglarz i właściciel firmy od kilku lat wynajmuje jachty żaglowe typu „Antila 27” w wersji trzy kabinowej. Zalew Wiślany nazywany jest „przedsionkiem morza” więc wszystkie jachty floty MTS zostały wybudowane na specjalne zamówienie i pod osobistym nadzorem Tomka. Wszystkie kluczowe elementy zostały przewymiarowane w celu zapewnienia bezpieczeństwa żeglugi w warunkach cięższych niż na Jeziorach Mazurskich. Flota MTS pływa też i doskonale sobie radzi na wodach Zatoki Gdańskiej i Bałtyku.
Tomasz, swoją przygodę z żeglarstwem rozpoczął w wieku 7 lat, kiedy to rodzice zapisali go do nowo powstałego klubu żeglarskiego w Tolkmicku. W trakcie swojej dotychczasowej kariery żeglarskiej startował w regatach klas olimpijskich, a kolejnym etapem rozwoju, były regaty na morzach i oceanach. Dzięki członkostwu w Polish Ocean Racing Team brał udział w przygotowaniach „Gutka” (Zbigniewa Gutkowskiego) do startu w regatach Vendee Globe.
W roku 2013 wraz ze Zbigniewem Gutkowskim na jachcie „Energa 2” ustanowili światowy rekord trasy przez Atlantyk z Gran Canaria (Wyspy Kanaryjskie) na Gwadelupę (Karaiby) dla jachtów do 60 stóp. Na jachcie „Globe” wystartował w regatach samotników – Bitwa o Gotland i ukończył je na drugim miejscu. To bardzo prestiżowe regaty, które odbywają się na naszym rodzimym Bałtyku.
Najbardziej wymagającym rejsem w opinii Tomka był rejs z Kapsztadu (RPA) do Gdańska bez zawijania do portu. 36 dni na Atlantyku pozwoliło mu doświadczyć chyba wszystkich możliwych warunków pogodowych i sytuacji żeglarskich.
Bez wątpienia to pasjonat żeglarstwa. Bardzo nas cieszy, że od 2017 roku wspiera rozwój tego serwisu.

Dane kontaktowe do Armatora

FIRMA PRODUKCYJNO HANDLOWO USŁUGOWA MTS TOMASZ SIEKIERKO
Pogodna 12
82-340 TOLKMICKO
woj. warmińsko-mazurskie

+48 601 954 290
info@mts-czarter.pl

Strona www

www.mts-czarter.pl

20 listopada 2020 16:19

14 total views, 0 today