Mariner 830 Kordelas – czarter na Jezioraku

250 PLN *

Przetwarza Twoją prośbę, proszę czekać ....

Podstawowe informacje

Telefon690241926
E-mailczarter@buchtajeziorak.pl
Rodzajżaglowe
Patenttak
Ogrzewaniewebasto
WCchemiczne
Ster strumieniowybrak
Liczba osób max8
Długość kadłuba8,30
Zamykane kabinybrak
Silnikzaburtowy
Moc silnika6

Opis ogłoszenia

Do dyspozycji oddajemy Państwu jacht Mariner 830. Dzięki niedużemu zanurzeniu możliwe jest podpływanie do każdego, nawet najdzikszego zakątku Jezioraka. Wyposażenie jachtu zapewnia komfortowy pobyt zarówno na krótki jak i dłuższy rejs. Przemyślane rozwiązania, lodówka, ogrzewanie, duży zbiornik z wodą oraz niestandardowy układ bakist powodują, że pływanie na tej jednostce jest wyjątkowo przyjemne. Optymalna wielkość jachtu pomieści zarówno sporą grupę znajomych (8 koi), ale nadal pozostanie łatwy w prowadzeniu, także w rejsie rodzinnym z mniejszą obsadą. Trzydzieści metrów kwadratowych żagli sprawia, że jacht porusza się szybko i czuć w nim drzemiące cechy jachtu regatowego.

Jeziorak to najdłuższe jezioro w Polsce, charakteryzuje je bardzo czysta woda. Największą wyspą na tym jeziorze jest Wielka Żuława.

 


Mariner 830 to jacht żaglowy, który zdobył zaufanie wielu miłośników wiatru i fali. Ogrzewanie na jachcie diametralnie zwiększa komfort jego użytkowania szczególnie w zimniejsze wieczory. To jacht żaglowy doskonale sprawdzający się w rodzinnych rejsach śródlądowych. Czarter tego jachty na Jezioraku to bardzo dobra decyzja. W ofercie armatorów serwisu znajdziecie również ten model jachtu w czarterze na Wielkich Jeziorach Mazurskich. Jednak gorąco namawiamy do żeglowania po Jezioraku ponieważ Mazury  w tzw. wysokim sezonie są kompletnie skomercjalizowane.

Identyfikator oferty 2975a32431984126

Grudzień 14, 2017 10:25 am

4 dni, 13 godziny

Komentarze