sailor belbot
marigo czarter bez patentu
czarter jachtów - zegluj.pl netta

Opis

Do dyspozycji oddajemy Państwu jacht Mariner 830. Dzięki niedużemu zanurzeniu możliwe jest podpływanie do każdego, nawet najdzikszego zakątku Jezioraka. Wyposażenie jachtu zapewnia komfortowy pobyt zarówno na krótki jak i dłuższy rejs. Przemyślane rozwiązania, lodówka, ogrzewanie, duży zbiornik z wodą oraz niestandardowy układ bakist powodują, że pływanie na tej jednostce jest wyjątkowo przyjemne. Optymalna wielkość jachtu pomieści zarówno sporą grupę znajomych (8 koi), ale nadal pozostanie łatwy w prowadzeniu, także w rejsie rodzinnym z mniejszą obsadą. Trzydzieści metrów kwadratowych żagli sprawia, że jacht porusza się szybko i czuć w nim drzemiące cechy jachtu regatowego.

Jeziorak to najdłuższe jezioro w Polsce, charakteryzuje je bardzo czysta woda. Największą wyspą na tym jeziorze jest Wielka Żuława.

 


Mariner 830 to jacht żaglowy, który zdobył zaufanie wielu miłośników wiatru i fali. Ogrzewanie na jachcie diametralnie zwiększa komfort jego użytkowania szczególnie w zimniejsze wieczory. To jacht żaglowy doskonale sprawdzający się w rodzinnych rejsach śródlądowych. Czarter tego jachty na Jezioraku to bardzo dobra decyzja. W ofercie armatorów serwisu znajdziecie również ten model jachtu w czarterze na Wielkich Jeziorach Mazurskich. Jednak gorąco namawiamy do żeglowania po Jezioraku ponieważ Mazury  w tzw. wysokim sezonie są kompletnie skomercjalizowane.

Brak tagów

wyświetleń: 563, dzisiaj: 1

  

Nr ogł.: 2975a32431984126

Zgłoś problem

Przetwarzanie żądania, proszę czekać...

Zostaw odpowiedź

Bądź na bieżąco