Mellody 30 – Gatto Bianco

350 PLN *

Przetwarza Twoją prośbę, proszę czekać ....

Podstawowe informacje

Rodzajżaglowe
Model jachtu żaglowegoMellody 30
Liczba osób max10
Długość kadłuba8 - 9 m
Patenttak
Wiekdo 3 lat
Ogrzewaniewebasto
Zamykane kabiny3
WCmorskie
Ster strumieniowydziobowy
E-mailkontakt@betaczarter.pl
Telefon572 172 005

Lokalizacja


Opis ogłoszenia

Mellody 30 zwodowany w 2018 roku. Bardzo bezpieczny ze względu na szybką możliwość refowania grota (2 refbanty) oraz foka – roler na sztywnym sztagu. Manewrowanie tym jachtem w porcie jest ułatwione, dzięki sterowi strumieniowemu o mocy 2 KW oraz manetce silnika przy stanowisku sternika.

Ogrzewanie Webasto, elektryczna lodówka oraz WC morskie pozwala na komfortowe żeglowania bez zawijania do portu przez wiele dni. Maksymalnie tym jachtem może żeglować 10 osobowa załoga. Od sternika wymagany jest patent żeglarza jachtowego.

Dodatkowym atutem tego jachtu jest bardzo bogate wyposażenia, znajdziecie również na nim telewizor oraz radio z MP3. W upalne dni można skorzystać z prysznica zaburtowego. Jacht jest kompletnie ubezpieczony.

Cena podana w ogłoszeniu jest minimalną za dobę. Więcej informacji o samym armatorze jak i jachcie znajdziecie na stronie internetowej www.betaczarter.pl

Identyfikator oferty 815c0bf0f5784e9

betaczarter

Właściciel oferty Zarejestrowany od: Grudzień 7, 2018
Armator ze szlaku Wielkich Jezior Mazurskich. Wynajmuje komfortowe jachty żaglowe i motorowe. Flota tej firmy dysponuje takimi jachtami jak Maxus 33.1 RS, Mellody 30, Maxus 28, Nautika 830 MC oraz Nexus Revo 870. Firma Betaczarter zajmuje się również organizacją eventów firmowych oraz wynajmem kamperów. Jachty motorowe stacjonują w Giżyckiej Ekomarinie, natomiast żaglowe w porcie Neptun, który również znajduje się w Giżycku. Firma Betaczarter swoje pierwsze ogłoszenie czarterowe dodała w 2016 roku. Żegluj razem z Armatorami serwisu bez pośredników. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia ich strony internetowej www.betaczarter.pl

Kontakt z właścicielem

Kontakt z właścicielem

Wypełnij poniższy formularz, aby wysłać wiadomość do tego właściciela.

Komentarze