Nautika 1000 – Agatka

900 PLN *

Przetwarza Twoją prośbę, proszę czekać ....

Podstawowe informacje

Telefon692463838
E-maileljamazury@gmail.com

Lokalizacja


eljamazury

Właściciel oferty Zarejestrowany od: Maj 31, 2017

Kontakt z właścicielem

Kontakt z właścicielem

Wypełnij poniższy formularz, aby wysłać wiadomość do tego właściciela.

Opis ogłoszenia

Jacht motorowy do żeglowania dla osób bez uprawnień motorowodnych. Dwa stery strumieniowe i echosonda ułatwiają nawigację po Mazurach oraz manewrowanie podczas parkowania w porcie. Jacht wygodny i komfortowy również pod pokładem. Trzy zamykane kabiny znakomicie poprawiają komfort przebywanie pod pokładem dla ośmiu osób załogi.

Jacht posiada lodówkę elektryczną, dwupalnikową kuchenkę gazową oraz kompletne wyposażenie kuchni jachtowej, w środowisku wodniackim nazywanej „kambuzem”. W chłodniejsze dni warto skorzystać z ogrzewania Webasto, które również w upały może posłużyć jako nawiew w kabinach.

Portem macierzystym tego jachtu motorowego jest Giżycka Ekomarina – jeden z najbardziej prestiżowych portów jachtowych na Mazurach. Podczas postoju w porcie mogą Państwo skorzystać z elektronicznych kart pozwalających skorzystać z WC, prysznica, pralki, a nawet suszarki do ubrań. Polecamy też restaurację i sklep żeglarski, które mieszczą się w głównym budynku na terenie portu jachtowego.

Kompletny opis wyposażenie jachtu oraz cennik i warunki czarteru znajdziecie Państwo na mojej stronie internetowej. Serdecznie zapraszam na Mazury wszystkich, którzy chcą uciec od wielkomiejskiego zgiełku.

Robert
+48 692 463 838
www.czarter-jacht-mazury.pl


Dowiedz się więcej o tym, do czego służą i jak używać sterów strumieniowych.

Identyfikator oferty 9895bed03f8cb757