TES 32 Dreamer – Rarytas

297 PLN *

Przetwarza Twoją prośbę, proszę czekać ....

Podstawowe informacje

Telefon691612066
E-mailbiuro@marigo.pl

Lokalizacja


Marigo

Właściciel oferty Zarejestrowany od: Luty 8, 2017

Kontakt z właścicielem

Kontakt z właścicielem

Wypełnij poniższy formularz, aby wysłać wiadomość do tego właściciela.

Opis ogłoszenia

Jacht komfortowy, bardzo zadbany i super  wyposażony. Idealny na czarter z dziećmi.

Ogrzewane 3 oddzielne, 2-osobobwe kabiny+ zamykana kabina WC, TV, lodówka, sprzęt grający, silnik skrętny +ster strumieniowy, Bimini umożliwiające żeglowanie w deszczu lub w palącym słońcu, szprycbuda poprawiająca komfort w trakcie płynięcia ostrego w chłodne i deszczowe dni. W czasie postoju można połączyć szprycbudę i bimini dowiązując tent i powstaje bardzo duża zakryta przestrzeń, która zapewnia ochronę przed deszczem w trakcie biesiadowania portowego.

Siedzenie sternika tak skonstruowane, że nie ma problemu z żeglugą na siedząco. Dodatkowo oparcie tapicerowane poprawia komfort sternika.

Jacht Tes 32 Rarytas posiada bardzo przytulne wnętrze : jasna skóra połączona z mahoniem, tapicerowany sufit i oświetlenie led po bokach daje naprawdę niesamowity efekt- głównie wieczorem.

Kambuz został zaprojektowany z myślą o osobach, które lubią gotować na jachcie i nie ma t problemu z miejscem do krojenia czy położeniem produktów spożywczych.

Na naszych jachtach jest zawsze bardzo czysto – wszystko przed rejsem jest dokładnie myte i dezynfekowane.

Zapraszamy do testowania naszych jednostek w porcie Sztynort!

 

Kilka słów od serwisu toczarter.pl

Polecamy jacht Tes 32 Dreamer do rodzinnego żeglowania. Najbezpieczniejszy model jachtu żaglowego na Mazurach. Czarter tego jachtu żaglowego to idealna opcja do komfortowego wypoczynku na Mazurach.

Identyfikator oferty 52158a1a5aa17256