sailor belbot
marigo wypozyczalnia mazury
zegluj.pl netta

Opis

Twister 800N to jacht turystyczno-regatowy, który jest bardzo szybki i zwrotny. Ten model jachtu żaglowego jest bardzo często wybierany przez Mazurskich żeglarzy ponieważ jest bezpieczny, zwinny w portach i bardzo łatwy w prowadzeniu na szlaku Wielkich Jezior Mazurskich.

Posiada dużo miejsca w samym kokpicie oraz dobrze zagospodarowane wnętrze. Wysokość stania w samym jachcie to aż 180 cm. Enterprice jest wyposażony w lodówkę i portowe ogrzewanie. Komfortowo żeglować nim może maksymalnie 8 osób.

Jacht Enterprice posiada obrotowy miecz, kabestany samoknagujace oraz silnik zaburtowy, pozwala to na żeglowanie po „bindugach”.

Cenna za sam jacht waha się od 190 do 350 zł za dobę. Rabaty na czarter tego jachtu nie mogą przekroczyć 10 % ceny czarteru. W przypadku krótkich terminów możliwa dopłata za sam czarter.

Kaucja za jacht Twister 800N Enterprice wynosi 600 PLN i pobierana jest pierwszego dnia czarteru. W przypadku braku jakichkolwiek szkód wynikających ze złego użytkowania jachtu jest w całości zwracana.

 

Więcej zdjęć oraz szczegółowych informacji znajdziecie Państwo na stronie internetowej

www.mazurskiczarter.pl

Kilka słów od serwisu toczarter.pl

Armator mieszkający na Mazurach. Dobrze przygotowane jachty do sezonu. Pan Tomasz Melbroda sprawnie posługuje się również językiem Niemieckim.

Brak tagów

wyświetleń: 1040, dzisiaj: 2

  

Nr ogł.: 6658f510ed113c6

Zgłoś problem

Przetwarzanie żądania, proszę czekać...

2 komentarze aby “Twister 800N Enterprice lodówka i ogrzewanie”

  1. Polecam tego Twistera dzięki kontaktowi bezpośredniemu z armatorem uzyskaliśmy bardzo dobrą cenę za czarter.

    • Cieszy nas kolejna pozytywna opinia o jachcie z naszego serwisu. Celem serwisu jest właśnie umożliwienie osobom szukającym czarteru kontaktu bezpośredniego z samym armatorem. Zapraszamy do polubienia naszego Fan Page na dole strony.

Zostaw odpowiedź

Bądź na bieżąco