Tablica ogłoszeniowa

Mellody 30 – Giżycko

Giżycko
Jezioro Kisajno

Maxus 33 – Bozo

Jezioro Kisajno

Od 2016 roku promujemy firmy z branży jachtowej. Docieramy do żeglarzy i motorowodniaków poprzez rozwój treści na stronie oraz współpracy z naszymi reklamodawcami. Pierwsza kategoria ogłoszeń, która powstała na portalu to czarter jachtów. Oferty wynajmu jachtów żaglowych i łodzi motorowych z całej polski. Promujemy nie tylko czarter na Mazurach czy Bałtyku. Znajdziecie tu również małe, lokalne akweny, na których również można uprawiać żeglarstwo, sporty motorowodne lub po prostu aktywnie spędzać czas na wodzie z perspektywy pokładu jachtu. Producenci jachtów to kolejna kategoria wpisów, która powstała na stronie. Jak powszechnie wiadomo Polska jest jednym z liderów eksportu jachtów i łodzi motorowych o długości kadłuba do 12 metrów. Jachty wyprodukowane w Polsce można spotkać w Niemczech , Anglii , Francji oraz z innych krajach europejskich. Wysoka jakość oraz ich przystępna cena zaowocowały zamówieniami z całej europy. Ogłoszenia dotyczące transportu jachtu również znajdziecie na naszym portalu. W związku z tym, że od początku chcieliśmy, aby portal toczarter był stroną, gdzie często zaglądają również sami Armatorzy stworzyliśmy również takie kategorie ogłoszeń jak remonty jachtów, serwis motorowodny czy też zimowanie jachtów.

Kolejny etap rozwoju tej tablicy ogłoszeniowej to promowanie dobrych szkoleń żeglarskich i motorowodnych. Dobre wyszkolenie zdobyte na kursie przez przyszłych sterników diametralnie zwiększa bezpieczeństwo wszystkich osób znajdujących się na pokładzie jachtu. Znajdziesz tu kursy motorowodne na patent sternika motorowodnego oraz szkolenia żeglarskie na patent żeglarza jachtowego. Organizowane przez szkoły żeglarstwa z całej polski. Oprócz podstawowych i najbardziej popularnych szkoleń znajdziecie tu również specjalistyczne kursy dotyczące szczególnie tych osób, które chcą rozpocząć swoją przygodę ze słoną wodą. Kurs radiooperatora SRC i zdobycie licencji wydawanej przez UKE powinien być kolejnym krokiem każdego żeglarza, który posiada patent sternika morskiego.

Toczarter jest tworzony przez pasjonatów żeglarstwa z tego powodu nie publikujemy treści, które mają na celu tylko i wyłącznie generowanie ruchu. Wszystkie artykuły dotyczące zagadnień żeglarskich są pisane przez doświadczonych kapitanów jachtowych. Posiadających oprócz patentów żeglarskich realne kwalifikacje do samodzielnego prowadzenia jachtów żaglowych i łodzi motorowych po wodach morskich. Jesteśmy otwarci na merytoryczną krytykę wpisów opublikowanych w sekcji blogowej.

Ubezpieczenia żeglarskie i turystyczne

Ubezpiecz swój jacht lub kaucje czarterową. Bądź profesjonalistą, zdecyduj się na OC Skippera.