Antila 24 Kubaneczka – Netta

170 zł

*cena zależna jest od terminu oraz okresu wynajęcia jednostki
Przetwarza Twoją prośbę, proszę czekać ....

Podstawowe informacje

Rodzajżaglowe
Jacht żaglowyAntila 24
Liczba osób max8
Długość kadłuba720
Patentskontaktuj się z armatorem
Ogrzewaniewebasto
Zamykane kabinybrak
WCchemiczne
Strona wwwhttp://netta-jachty.pl/
E-mailbiuro@netta-jachty.pl
Telefon+48 605 346 764
Silnikzaburtowy
Moc silnika6 KM

Lokalizacja


Opis ogłoszenia

Antila 24 „Kubaneczka” w firmie Netta została zbudowana w 2016 roku w stoczni Antila Yacht i tam zabudowana. Jest więc całkowicie stoczniowym wyrobem najwyższej jakości.
Jacht Antila 24 to swego rodzaju nowoczesna „klasyka” jachtów turystycznych dedykowanych na śródlądzie. Jest nieduża, zwinna, zrównoważona i bezpieczna, w sam raz na pływanie po Mazurach. Jacht jest bardzo wygodny z przestronną kabiną, a rozwiązania wnętrza są najbardziej funkcjonalne. i komfortowe. Wysokość w kabinie – 180 cm- daje obraz wygody i przestrzeni wewnątrz. Równocześnie odbiera mu co prawda miano ” demona prędkości”, ale też nie był ten jacht projektowany do regat, tylko spokojnego, turystycznego pływania. i ten warunek spełnia jak najbardziej. Majestatycznie zmierza ku celowi, ale prawidłowo prowadzony nie zostaje z tyłu innych jachtów! Zanurzenie Antili 24 35/138 cm pozwala na spokojne podejście nie tylko do portów, ale też do większości brzegów jezior. Nasz jacht Antila 24 dzięki wyposażeniu w ogrzewanie jest idealny na wiosenne i jesienne rejsy. Lodówka natomiast przydaje się latem, pozwala na utrzymanie świeżości artykułów spożywczych i stosownej temperatury napojów.

Zabudowa bogata w szafki i jaskółki umożliwia utrzymanie ładu wewnątrz jachtu. Zamontowane CD/MP3/USB przyda się zawsze a stolik w kokpicie  daje możliwość delektowania się otoczeniem w godzinach postoju, spożywając posiłki lub goszcząc innych znajomych. W razie niepogody można rozłożyć na bomie tent, w który jacht tez jest wyposażony.
Antila 24 „Kubaneczka” jest wyposażony w rolfok, sztywny sztag, lazy jack i bramkę do kładzenia masztu, znacznie ułatwiające obsługę jachtu na szlaku Wielkich Jezior Mazurskich, poprzecinanym kanałami i mostami.Port macierzysty naszych jachtów to własny Port Netta w Pięknej Górze k/ Giżycka, położony nad J.Kisajno. Położenie to daje komfort wypływania z portu wprost na północną część szlaku Wielkich Jezior Mazurskich.

Identyfikator oferty 495b52d84641a6e

24 sierpnia, 2018 10:53 am

413 dni, 13 godziny

Netta

Właściciel oferty Zarejestrowany od: 18 lipca, 2018

Kontakt z właścicielem

Kontakt z właścicielem

Wypełnij poniższy formularz, aby wysłać wiadomość do tego właściciela.