Antila 26cc – Hawajka

280 zł

*cena zależna jest od terminu oraz okresu wynajęcia jednostki
Przetwarza Twoją prośbę, proszę czekać ....

Podstawowe informacje

Rodzajżaglowe
Jacht żaglowyAntila 26 CC
Długość kadłuba8 - 9 m
Patenttak
Wiekdo 3 lat
Zamykane kabiny2
WCchemiczne
Strona wwwhttp://netta-jachty.pl/
E-mailbiuro@netta-jachty.pl
Telefon+ 48 605 346 764
Silnikzaburtowy

Lokalizacja


Opis ogłoszenia

W jachcie Antila 26cc, jak w każdym modelu z serii Antila, najważniejsze jest bezpieczeństwo i bardzo wysoki komfort łodzi zarówno w kokpicie jak i w mesie, w trakcie pływania na jachcie jak i mieszkania w trakcie rejsu. Na jeziorach Mazur są to bardzo istotne i cenione cechy jachtu czarterowego.

Jacht Antila 26cc jest bardzo ergonomiczny, a obszerny kokpit gwarantuje wygodę  podczas pływania i postoju. Szerokie półpokłady zapewniają swobodę poruszania się po pokładzie. Smukły takielunek z dużą powierzchnią żagli oraz nowoczesne szerokie kształty kadłuba Antili 26cc gwarantują bardzo dobre  parametry nautyczne. Zamontowana na jachcie firmy Netta szprycbuda pozwala chronić zejściówkę w czasie opadów deszczu lub palącego słońca.

Wynajem jachtu Antila 26cc „Hawajka” to czysta przyjemność pływania i mieszkania w trakcie czarteru. Nowatorsko rozwiązana mesa tego jachtu pozwoliła podzielić wnętrze łodzi na kambuz, osobny przedział toalety i dwie zamykane kabiny z dwuosobowymi kojami. Miejsca dla 8-mio osobowej załogi to następny atut naszego jachtu. Zmieści się zarówno duża rodzina (lub dwie), jak i zgrana grupa znajomych.

Jacht jest  symbolem komfortu, który już na pierwszy rzut  oka określa jego charakter. Antila 26CC jest  idealnym przykładem wykorzystania najlepszych materiałów i wyposażenia.. Akcentuje stylistykę luksusu wnętrza. Wygodne siedziska, wspaniale wyprofilowane materace zapewniają komfort w czasie czarteru. Zastosowanie oświetlenia typu LED gwarantuje doskonałe oświetlenie wnętrza jachtu przy minimalnym użyciu  energii. Ogrzewanie jachtu zapewnia miłe ciepło w chłodniejsze dni, a lodówka pozwoli zachować świeżość produktów i napojów w gorącym okresie czarteru jachtu. Radio CD/MP3/USB uprzyjemni czas w wakacyjne dni.

Jacht Antila 26cc „Hawajka” jest dostępny w czarterze w firmie Netta, która ma własny port położony w Pięknej Górze k/ Gizycka, nad j. Kisjano. Jest to bardzo dogodne położenie na środku szlaku Wielkich Jezior Mazurskich. Pozwala na bezpośrednie wypłynięcie , bez kładzenia jachtowego masztu „na dzień dobry” i wyjście na północną część szlaku mazurskiego. Na część południową Mazur również łatwo się dostać kanałem Łuczańskim w Giżycku lub „starym” kanałem Piękna Góra i Niegocińskim.

Identyfikator oferty 5495b52d9b222b41

2 sierpnia, 2018 8:06 am

391 dni, 16 godziny

Netta

Właściciel oferty Zarejestrowany od: 18 lipca, 2018

Kontakt z właścicielem

Kontakt z właścicielem

Wypełnij poniższy formularz, aby wysłać wiadomość do tego właściciela.