Futura 860 – Węgorzewo

460 zł

*cena zależna jest od terminu oraz okresu wynajęcia jednostki
Przetwarza Twoją prośbę, proszę czekać ....

Podstawowe informacje

Rodzajmotorowe
Jacht motorowyFutura 860
Liczba osób max8
Długość kadłuba9 - 10 m
Patentnie
Wiekod 3 do 5 lat
Ogrzewaniewebasto
Zamykane kabiny3
WCmorskie
Ster strumieniowydziobowy
Strona wwwhttp://www.wypozyczalnia.mazury.pl
E-mailwypozyczalnia.mazury@gmail.com
Telefon792591898
Silnikstacjonarny
Moc silnika33 KM

Lokalizacja


Opis ogłoszenia

Futura 860, to jeden z najbardziej udanych modeli jachtów motorowych, jakie pływają po mazurskich wodach.
Stylistyka jachtu, bogate wykończenie, wyposażenie oraz jego prezentacja budzi każdorazowo wielkie zainteresowanie wśród każdego sternika motorowodnego oraz jego załogi.
Futura 860, to przede wszystkim przestrzeń, osiągnięta dzięki bardzo wysokiej budowie jachtu – w kabinie znajdują się aż 3 osobno zamykane koje dwuosobowe, a w części centralnej jest wspólny, duży salon, kuchnia, a także osobna kabina z WC morskim oraz prysznicem.
Woda na jachcie jest oczywiście ciepła oraz zimna – ciepła woda generowana jest z chłodzenia silnika stacjonarnego, a także elektrycznie, po podłączeniu łodzi do portu.
Łódź jest bardzo zwinna i manewrowa, ma wyciszony silnik Vetus 33 KM, który ponadto gwarantuje łodzi bardzo duża dynamikę podczas przemieszczania się po wodnych szlakach.

Na trapie rufowym zamontowano również dodatkowy prysznic, a w kokpicie dodatkowy zlew do mycia naczyń. Ogrzewanie dostarcza ciepło do każdej kabiny, a także na kokpit dla załogi, która chce spędzić wieczór jeszcze na zewnątrz.

Identyfikator oferty 3415cbe9ed248f04

1 marca, 2020 4:36 am

To ogłoszenie wygasło

Wypozyczalnia Mazury

Właściciel oferty Zarejestrowany od: 31 stycznia, 2017
Oferujemy Państwu czarter spacerowych łodzi motorowych. Nie wymagamy doświadczenia – wszystkiego uczymy na miejscu. Bezpieczeństwo to podstawa, dlatego dbamy o czarterowany sprzęt oraz jakość naszych usług. Nasze jachty motorowe są zadbane, czyste, manewrowe i w pełni sprawne. Zapewniamy naszym Klientom najlepszy komfort i przyjemność z czasu spędzonego na Mazurach. Zapewniamy pełne ubezpieczenie OC, AC i NW. Jachty wyposażone są w ogrzewanie WEBASTO lub elektryczne (portowe), dzięki czemu można korzystać z uroków Mazur od kwietnia aż do października. Na jachtach znajdziemy miejsca noclegowe od 3 do 6 osób. Każda łódź posiada kuchenkę gazową z pełnym wyposażeniem do gotowania (garnki, talerze, sztućce), zlewozmywak z instalacją wody pitnej, lodówkę elektryczną, WC chemiczne lub stacjonarne, instalacje 12V/220V, radio oraz echosondę. Niektóre łódki posiadają również prysznic, TV oraz baterię słoneczną. Zainstalowane silniki Mercury 15 – 20 KM pozwalają na spacerowe, bezpieczne i komfortowe przemieszczanie się po Wielkich Jeziorach Mazurskich. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej z pełną ofertą: www.wypozyczalnia.mazury.pl

Kontakt z właścicielem

Kontakt z właścicielem

Wypełnij poniższy formularz, aby wysłać wiadomość do tego właściciela.