Janmor 1200 Prestige – Bajka

590 zł

*cena zależna jest od terminu oraz okresu wynajęcia jednostki
Przetwarza Twoją prośbę, proszę czekać ....

Podstawowe informacje

Rodzajmotorowe
Model jachtu motorowegoJanmor 1200
Liczba osób max9
Długość kadłuba12 - 13 m
Patentnie
Wiekdo 3 lat
Ogrzewaniewebasto
Zamykane kabiny3
WCmorskie
Ster strumieniowydziobowy
Strona wwwhttps://www.nordjacht.pl/
E-mailinfo@nordjacht.pl
Telefon600202436
Silnikstacjonarny
Moc silnika45KM

Lokalizacja


Nordjacht

Właściciel oferty Zarejestrowany od: Maj 8, 2017

Kontakt z właścicielem

Kontakt z właścicielem

Wypełnij poniższy formularz, aby wysłać wiadomość do tego właściciela.

Opis ogłoszenia

Janmor 1200 „Prestige” to komfortowy jacht dla tych, którzy chcą odpoczywać w większym gronie

Idealny na rodzinny urlop, wakacyjny wyjazd ze znajomymi, albo wyjątkowa impreza integracyjna – ten jacht to idealna łódź na tego rodzaju eskapady. Podczas pływania dziennego może z niego korzystać 12 osób, natomiast mesa z 3 zamykanymi kojami umożliwia przyjemny sen nawet dla 9 pasażerów.

Proponujemy absolutny unikat – Janmora 1200 „Prestige”. Łódź jest bogato wyposażona (infrastruktura techniczna, zaplecze kuchenno-sanitarne), posiada wszystko co potrzebne, by miło spędzić kilka dni na wodzie bez schodzenia na ląd. Na pokładzie jest również ogrzewanie Webasto, które umożliwi Ci pobyt na Mazurach także poza sezonem urlopowym.

Wykorzystując obszerny kokpit ze stolikiem, poszerzony pokład dziobowy oraz obszerny taras rufowy Twoja załoga będzie mieć wyjątkowo dużo miejsca, aby cieszyć się widokami oraz delektować się słońcem. Oświetlenie całej rufy pozwoli wam na biesiadowanie także po zachodzie słońca.

Kadłub jednostki został wykonany w renomowanej stoczni Janmor. Nadbudówka powstała na indywidualne zamówienie, co w połączeniu z dopieszczonym wnętrzem powoduje, ze ten model to absolutny unikat na skalę całego kraju. Wnętrze, zapewniające pełną wysokość stania, charakteryzuje się bowiem stylowym wykończeniem: mahoniowe drewno, liczne detale, dobrej jakości tapicerka.

To wszystko daje CI warunki aby poczuć się niezwykle swobodnie i komfortowo. Pływając Janmorem 1200 zapomnisz o ciasnych jachtach, gdzie nie ma wystarczająco miejsca dla Twojej załogi. W końcu najlepszy relaks jest wtedy, gdy jesteśmy u siebie.

Nie masz patentu motorowodnego? Nic nie szkodzi. Nasz Janmor 1200 spełnia wszystkie wymagania ustawowe, aby móc być prowadzonym bez patentu sternika motorowodnego. Nie martw się, jeśli nie jesteś wilkiem morskim. W cenie otrzymasz przeszkolenie z zakresu bezpieczeństwa nad wodą.

Manewrowanie ułatwi Ci sterówka z echosondą i GPS-em oraz dziobowy ster strumieniowy. Dzięki temu poradzisz sobie nawet w zatłoczonych portach i kanałach. Natomiast kamera dziobowa zapewni Ci doskonałą widoczność podczas podchodzenia do nabrzeża – zupełnie jakbyś prowadził miejskie autko, a nie 12-metrową jednostkę.

Marzysz o klimatycznej żegludze po zmroku? Z Janmorem 1200, który ma światła nawigacyjne, jest to bezpieczne.

Jeśli chcesz zrelaksować się z najbliższymi osobami w urokliwym miejscu na Mazurach i zależy Ci na komfortowych warunkach, wyczarteruj Janmora 1200!

Wystarczy jeden telefon albo e-mail. Przekonasz się, że łódź motorowa może być tak przestronna jak niejedno mieszkanie.

Ilość miejsc sypialnych: 7-9
Ilość miejsc dziennych: 12

Rezerwuj online na stronie www.nordjacht.pl/czarter/janmor1200/

Identyfikator oferty 7025c6808db299a1

Luty 16, 2019 1:58 pm

92 dni, 11 godziny