Laguna 700 Cruiser – SzeraTon

160 zł

*cena zależna jest od terminu oraz okresu wynajęcia jednostki
Przetwarza Twoją prośbę, proszę czekać ....

Podstawowe informacje

Rodzajmotorowe
Jacht motorowyLaguna 700
Liczba osób max6
Długość kadłuba7 - 8 m
Patentskontaktuj się z armatorem
Ogrzewaniewebasto
Zamykane kabiny1
WCchemiczne
Strona wwwhttp://netta-jachty.pl/
E-mailbiuro@netta-jachty.pl
Telefon+48 605 346 764
Silnikzaburtowy
Moc silnika15 KM

Lokalizacja


Opis ogłoszenia

Laguna 700 Cruiser to wypornościowy, motorowy jacht spacerowy – z rodziny barek i hausbotów. Jacht ten już na etapie projektowania został nagrodzony przez prestiżowe Królewskie Stowarzyszenie Okrętowców, a projektant jest absolwentem Wydziału Oceanotechniki i Okrętownictwa Politechniki Gdańskiej.

Jest to jacht do spokojnego i komfortowego spędzania czasu na wodzie. Jeżeli szukasz do czarteru jachtu motorowego, przewidywalnego i sprawiającego, że wypoczynek na wodzie staje się przyjemnością – Laguna 700 Cruiser to jacht dla Ciebie. Jacht jest przeznaczony dla załogi do 6 osób. Do czarteru i prowadzenia tego jachtu motorowego nie jest wymagany patent, choć pewne doświadczenie jest mile widziane.

Wewnątrz jachtu znajduje się duża zamykana kabina dziobowa, obszerny kambuz z lodówką, szufladami i pełnym wyposażeniem kuchennym i stołowym, wygodna messa, duża koja rufowa oraz kabina sanitarna. Ergonomia całego jachtu została zaprojektowana tak by nikt z czarterującej załogi nie miał problemów z poruszaniem się po jachcie – nawet osoby z ograniczoną ruchomością. Zamontowane ogrzewanie uchroni przed zimnem w chłodniejsze dni. Jacht wyposażono w dużą liczbę uchwytów i relingów – jednym z założeń projektowych było bezpieczeństwo. Sterowanie jachtu odbywa się za pomocą silnika, co bardzo ułatwia manewry w porcie.

Kokpit jachtu wyróżnia się wygodnym zejściem od strony rufy oraz pomieści wszystkich gości którzy zechcą odwiedzić jacht. Specjalnie przygotowane stopnie i szerokie półpokłady zapewniają wygodną komunikację po całym pokładzie, natomiast pokład dziobowy docenią osoby lubujące się w kąpielach słonecznych.

Na jachcie Laguna 700 Cruiser „SzeraTon” z firmy Netta zamontowaliśmy specjalne cabrio – jest to zadaszenie wraz z bocznymi i tylną ścianką wykonaną za specjalnej tkaniny oraz folii tworzącej duże „okna”. W gorące dni czarteru osłonią czarterujących przed słońcem, a w deszczowe – przed deszczem. Cabrio można też zwinąć, jeśli takie jest życzenie załogi, która chce się cieszyć powiewem świeżego, mazurskiego powietrza. Jacht motorowy „SzeraTon” wyposażony jest również w echosondę, bardzo ułatwiającą poruszanie się po akwenie Mazur oraz bardzo przydatne baterie słoneczne, zapewniające wystarczającą ilość prądu dla wszystkich urządzeń jachtu i osobistych sprzętów załogi czarterującej.

Jacht motorowy Laguna 700 Cruiser „SzeraTon” jest dostępny w czarterze w firmie Netta, która ma własny port położony w Pięknej Górze k/ Giżycka, nad j. Kisjano. Jest to bardzo dogodne położenie na środku szlaku Wielkich Jezior Mazurskich. Pozwala na bezpośrednie wypłynięcie na jezioro i wyjście na północną część szlaku mazurskiego. Na część południową Mazur również łatwo się dostać kanałem Łuczańskim w Giżycku lub „starym” kanałem Piękna Góra i Niegocińskim.

 

*cena minimalna za dobę

Identyfikator oferty 6015b52d99186be4

Netta

Właściciel oferty Zarejestrowany od: 18 lipca, 2018

Kontakt z właścicielem

Kontakt z właścicielem

Wypełnij poniższy formularz, aby wysłać wiadomość do tego właściciela.