Maxus 26 z silnikiem YAMAHA 8KM

250 zł

*cena zależna jest od terminu oraz okresu wynajęcia jednostki
Przetwarza Twoją prośbę, proszę czekać ....

Podstawowe informacje

Rodzajżaglowe
Model jachtu żaglowegoMaxus 26
Liczba osób max8
Długość kadłuba7 - 8 m
Patenttak
Wiekdo 3 lat
Ogrzewaniebrak
Zamykane kabiny1
WCchemiczne
Ster strumieniowybrak
E-mailinfo@nordjacht.pl
Telefon694 265 564
Silnikzaburtowy
Moc silnika8KM

Lokalizacja


Nordjacht

Właściciel oferty Zarejestrowany od: Maj 8, 2017

Kontakt z właścicielem

Kontakt z właścicielem

Wypełnij poniższy formularz, aby wysłać wiadomość do tego właściciela.

Opis ogłoszenia

Przedstawiamy Państwu Maxusa 26 – jacht, którego konstrukcja wyróżnia się właściwościami nautycznymi, tj. pewność prowadzenia czy lekko sportowe zacięcie ale także niebanalną sylwetką. Maxus 26 z nordjacht.pl to także komfortowe wyposażenie, wielokrotnie docenione przez Klientów, w skład którego wchodzi lodówka, zbiornik wody pitnej, internet WiFi, radio CD-MP3 czy chociażby zamykana kabina dziobowa i pełne wyposażenie kuchenne.

Nasz jacht to propozycja przede wszystkim dla grup znajomych, rodzin z dziećmi a także fanów prawdziwego żeglarstwa. Do w pełni bezpiecznego pływania tym jachtem wystarczą jedynie dwie osoby, o czym nie raz przekonywali nas nasi Klienci, którzy przyjeżdżają na Mazury we dwójkę 😊

Sami jesteśmy żeglarzami, dlatego wiemy jak ważna jest pewność manewrów oraz bezpieczeństwo jachtu i załogi w ciasnych portach czy przy niezbyt sprzyjających warunkach atmosferycznych (silny wiatr, wysoka fala..) dlatego jako najważniejsze udogodnienie uważamy zamontowany na naszym jachcie silnik zaburtowy YAMAHA 8KM. Jesteśmy pewni, że silnik tego producenta oraz tej mocy, da Państwu 100% niezawodności nawet w najtrudniejszych warunkach.

Jacht przygotowany jest dla maksymalnie 8 osób. Oferujemy rabaty dla naszych stałych Klientów, a także wszelką pomoc na szlaku oraz przed przyjazdem do portu.

W celu zapoznania się z cennikiem i opiniami innych Klientów zapraszamy na stronę www.nordjacht.pl. Zapraszamy do kontaktu!

Identyfikator oferty 745920c1dfbed16

Marzec 3, 2018 12:04 pm

To ogłoszenie wygasło