mboat.eu

 

Telefon+48 737 416 183
Emailoffice@mboat.eu
Strona wwwhttps://mboat.eu/
UlicaRacławicka 36
MiejscowośćWarszawa
Kod pocztowy02-601

Nabierając doświadczenia w czarterze jachtów motorowych założyciele firmy mBoat zaczęli poszukiwać nowych możliwości dla swojego biznesu. Podczas reperowania własnych łodzi, a także demontowania i instalowania na nowo czasami całych kompleksów urządzeń, czy wszelkiego rodzaju układów, jak instalacje elektryczne, sanitarne i mechaniczne, załoga firmy nabrała dużego doświadczenia w branży. Sukcesom sprzyja oczywiście też wyższe wykształcenie techniczne, którą posiada kadra menadżerska.

Firma od kilku lat samodzielnie montuje i kompleksowo wykańcza wszelkiego rodzaju łodzie motorowe, których kadłuby produkowane są w Polsce. Łodzie te przeznaczane są następnie do wynajmu na wodach szlaku Wielkich Jezior Mazurskich.

Dzięki dynamicznemu rozwojowi marketingu firmy mBoat, powstała nowa koncepcja produkcji łodzi motorowych. Oferowane motorówki są z różnych segmentów, które są opisane poniżej:

Cabin Cruiser

Kabinowe motorboats z kompaktową przestrzenią do życia dla rodziny lub kilku znajomych. Jednymi z najlepszych modeli są Merry Fisher 695 oraz Merry Fisher 795. Cabin Cruiser boats to komfort podczas kilkudniowych wypraw, znajdziemy w środku stół z 2 ławkami, obłożonymi materacami. Po opuszczeniu stołu mamy dodatkowe miejsca do spania. Na dziobie co najmniej jedna kabina, często osobno zamykana. Standardem jest toaleta morska, ogrzewanie, kuchnia z lodówką. Montowane tutaj silniki to co najmniej 100 KM, przy większych modelach widzimy największe dostępne na rynku jednostki 350 KM lub podwójna instalacja silnikowa, jak np. w Merry Fisher 895 lub Merry Fisher 1095 Fly.

Pilothouse

Łodzie z firmy mBoat przystosowane do zawodowego wędkarstwa z możliwością schronienia w niedużej kabinie. Łódź typowo techniczna, mało komfortu w zakresie leżenia na materacu. Zdecydowanie udoskonalona ergonomia podczas połowów, montaż urządzeń, schowki na ryby, sprzęt, zanęty. Półburty w Pilothouse boats są bardzo szerokie, wygodne do przechodzenia bezpiecznego na dziób. Zamontowane uchwyty na wędki na burtach, rufie, a także na dachu. Kabina pozbawiona stołu, raczej same fotele, mała kuchenka, lodówka + opcja ogrzewania i windy kotwicznej.

Day Cruiser

Łodzie tej klasy przygotowane są na dzienne szybkie wyprawy zwłaszcza podczas dobrej pogody. Płaska kabina zapewni schronienie dla kilka osób, a nawet nocleg dla pary, przy większych motorówkach są nawet kabiny z WC stacjonarnym. Day Cruiser boat charakteryzuje się dużym wypoczynkiem na zewnątrz, czyli kanapy, fotele oraz stół. Możliwość montażu kuchni, czy lodówki sprawia, że można żyć na tych powerboats przez cały dzień. Motorówki oczywiście za cel mają szybką i płynną jazdę po wodzie z silnikami 100-400 KM.

Houseboat

Houseboat to pływający dom na stabilnych platformach. Nie można nim tak manewrować jak łodziami motorowymi, ale jest za to bardzo przestrzenny. Jeżeli ktoś woli spędzać czas w jednym miejscu i potrzebuje komfortu jak w domu wówczas houseboat jest idealnym rozwiązaniem. Takie jednostki nadają do pływania po kanałach jest to bardzo popularne na zachodzie Europy. Każdy boathouse ma swój taras na poziomie wody. Montowane są również tarasy na dachu. W pływającym domku możemy mieć własną stację uzdatniania wody, a także oczyszczalnię ścieków, klimatyzację, ogrzewanie podłogowe oraz radiacyjne. Niezależność energetyczną da nam instalacja paneli fotowoltaicznych.

Producenci powerboat w Polsce

Mało kto wie, ale nawet słynna amerykańska marka Quicksilver do sprzedaży w Europie ma swoją produkcję w Polsce, podobnie jak inne zagraniczne marki typu francuski Jeanneau, czy brytyjski Parker.

Po ponad 40 latach poświęcenia dla świata żeglarstwa wiele firm motorboat zaczęło importować i dystrybuować na terenie całej Europy łodzie motorowe, produkowane w Polsce, która jest największym producentem łodzi, jachtów i houseboat w Europie. Warto zwrócić uwagę na inne produkty ze świata: nowozelandzki trimaran, prawdziwy klejnot, wyprodukowany przez Weta Marine. Wielkie australijskie żaglowce i ich wyposażenie pomocnicze, które udostępniają żeglarstwo każdemu. Eleganckie motorówki z francuskiej stoczni Coques en Stock, jednakowo dostępne dla wszystkich. Prowadzimy również sprzedaż przyczep do przewozu łodzi, zatwierdzonych i gotowych do jazdy, kompatybilnych z wszystkimi wózkami do wodowania naszych żaglówek.

Szeroka gama tych łodzi jest specjalnie zaprojektowana do intensywnego użytkowania typowego dla szkółek żeglarskich i ośrodków wynajmu. Niektóre z nich są dostępne, a ich celem jest udostępnienie żeglarstwa każdemu, niezależnie od jego fizycznych możliwości. Jachty o wysokich osiągach były w wielu przypadkach wielokrotnie nagradzane na arenie międzynarodowej i są preferowane przez najbardziej doświadczonych żeglarzy. Firmy mają zatem powołanie do służby dla wszystkich.

Wypoczynek na houseboat, jachtach motorowych lub motorówkach z ang. motorboat

Co jest wyjątkowego w wypoczynku na łódce? Często zadaje się nam to pytanie. Odpowiedź: to jest przygoda! Kiedy kupicie u nas motorówkę, sami jesteście za nią odpowiedzialni! Nie ma o czym myśleć, po prostu daj się ponieść i zawsze spontanicznie zdecyduj, czy chcesz zakotwiczyć w zatoce i szybko wskoczyć do chłodnej wody, czy też chcesz iść do portu i zwiedzać zabytki na lądzie. Twój urlop na łodzi jest zawsze tak indywidualny, jak tylko chcesz!

Również w innych regionach czy Państwach, jak w Niemczech, we Włoszech, UK, Francji czy Portugalii znajdują się fantastyczne jeziora, kanały i rzeki, które idealnie nadają się na wycieczkę zwłaszcza cabin cruiserem czy houseboatem. Na wielu stronach internetowych znajdą Państwo obszerny przegląd wszystkich europejskich obszarów, w których warto pływać swoim motorboat. Gdyby szukali Państwo czarteru jachtów na Mazurach jesteśmy do dyspozycji.

Jako wyspecjalizowana agencja znajdziemy odpowiednią łódź dla każdego klienta. Doradzamy w zakresie wyboru różnych obszarów i typów łodzi. Polecamy rodzinom z małymi dziećmi łodzie bezpieczne z relingami dookoła, szerokimi półpokładami oraz zamkniętym kokpitem rufowym, aby dzieci czuły się chronione, a rodzice mogli się lepiej zrelaksować. Jeśli zwierzęta są na pokładzie, to zamknięty kokpit również jest tutaj wskazany.

Celem firmy mBoat jest ułatwienie jak największej liczbie osób uprawiania sportu żeglarskiego w jak najlepszych warunkach. Wszystko to zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju i szacunku dla środowiska naturalnego, które nasi producenci włączyli do swoich procesów produkcyjnych i dystrybucyjnych.

7 stycznia 2021 23:46

309 days, 7 hours

Listing ID 5245ff78ef810076 72 wyświetleń ogółem, 2 dzisiaj

Opinie