Mellody 30 – Lancza

350 zł

*cena zależna jest od terminu oraz okresu wynajęcia jednostki
Przetwarza Twoją prośbę, proszę czekać ....

Podstawowe informacje

Rodzajżaglowe
Jacht żaglowyMellody 30
Liczba osób max9
Długość kadłuba9,46 m
Patenttak
Ogrzewaniewebasto
Zamykane kabiny3
WCchemiczne
Ster strumieniowydziobowy
Strona wwwhttp://netta-jachty.pl/
E-mailbiuro@netta-jachty.pl
Telefon605 346 764
Silnikzaburtowy

Lokalizacja


Opis ogłoszenia

Jacht Mellody 30 zaprojektowany został na wzór modnej w Europie Zachodniej i Skandynawii linii stylistycznej, z dużą ilością okien i łuków w nadbudówce oraz z silnie doświetloną kabiną. Jacht jest laureatem nagród na targach branżowych oraz zwycięzcą regat jachtów kabinowych.

Kadłub jachtu to kompromis pomiędzy kubaturą wnętrza, statecznością, łatwą sterownością w trudnych warunkach a osiągami. Jest to bardzo istotne w czarterze łodzi, szczególnie na rozległych Mazurach, gdzie pogoda potrafi się szybko zmieniać, a porty bywają dość ciasne. Zainstalowany na jachcie ster strumieniowy bardzo pomaga w manewrach.
Pokład jachtu Mellody 30 to połączenie stylistyki i funkcjonalności z bardzo dobrą widocznością w stronę dziobu. Czarterujący jacht ma komfort dobrej widoczności innych jachtów i użytkowników szlaku. Unikalna konstrukcja pokładu zapewnia doskonałą komunikację pomiędzy kokpitem a dziobem nawet przy dużych przechyłach.

Idealne połączenie przestrzeni i ergonomii. Nasz jacht Mellody 30 „Lancza” oferuje użytkownikom 2-metrową wysokość w kabinie i optymalny rozkład pomiędzy poszczególnymi sekcjami łodzi, co jest szczególnie cenione w wynajmie / czarterze. Wszystkie elementy zabudowy tego jachtu zaplanowane są w sposób funkcjonalny, zapewniając wysoki komfort poruszania się po wnętrzu jednostki. Doświetlenie i wentylacja to kolejne unikalne cechy. Aż 8 okien, w tym cztery otwierane, a także panoramiczny sky-look zwiększa poczucie wygody w przestrzennej, dobrze doświetlonej kabinie. Optymalny rozkład punktów świetlnych gwarantuje podobny efekt po zmroku. Zamontowane ogrzewanie jachtu Mellody 30 „Lancza” . zapewni miłe ciepło w chłodniejsze dni, a lodówka pozwoli zachować świeżość produktów i napojów w gorącym okresie czarteru jachtu. Telewizor i radio CD/MP3/USB uprzyjemni czas w wakacyjne dni. Jest też na tym jachcie dość miejsca na komfortowy pobyt 9 osób. W trzech zamykanych kabinach i w mesie będzie wygodnie dla dużej rodziny, a nawet 2-3 mniejszych rodzin, jak i dla zgranej grupy znajomych, pragnących „zmieścić się” w jednym czarterze.

Jacht Mellody 30 „Lancza” jest dostępny w czarterze w firmie Netta, która ma własny port położony w Pięknej Górze k/ Gizycka, nad j. Kisjano. Jest to bardzo dogodne położenie na środku szlaku Wielkich Jezior Mazurskich. Pozwala na bezpośrednie wypłynięcie , bez kładzenia masztu „na dzień dobry” i wyjście na północną część szlaku mazurskiego. Na część południową Mazur również łatwo się dostać kanałem Łuczańskim w Giżycku lub „starym” kanałem Piękna Góra i Niegocińskim.

Identyfikator oferty 4565b52d97094baf

Netta

Właściciel oferty Zarejestrowany od: 18 lipca, 2018

Kontakt z właścicielem

Kontakt z właścicielem

Wypełnij poniższy formularz, aby wysłać wiadomość do tego właściciela.