Nautika 1000 – Agatka – Giżycko – Mazury

600 zł

Przetwarza Twoją prośbę, proszę czekać ....

Podstawowe informacje

Rodzajmotorowe
Jacht motorowyNautika 1000
Liczba osób max8
Długość kadłuba10 - 11 m
Patentnie
Wiekod 3 do 5 lat
Ogrzewaniewebasto
Zamykane kabiny3
WCmorskie
Ster strumieniowydziobowy i rufowy
Strona wwwhttps://czarter-jacht-mazury.pl/jachty-motorowe/
E-maileljamazury@gmail.com
Telefon692463838
Silnikstacjonarny
Moc silnika30kM

Lokalizacja


Opis ogłoszenia

Jacht motorowy do żeglowania dla osób bez uprawnień motorowodnych. Dwa stery strumieniowe i echosonda ułatwiają nawigację po Mazurach oraz manewrowanie podczas parkowania w porcie. Jacht wygodny i komfortowy również pod pokładem. Trzy zamykane kabiny znakomicie poprawiają komfort przebywanie pod pokładem dla ośmiu osób załogi.
Jacht posiada lodówkę elektryczną, dwupalnikową kuchenkę gazową oraz kompletne wyposażenie kuchni jachtowej, w środowisku wodniackim nazywanej „kambuzem”. W chłodniejsze dni warto skorzystać z ogrzewania Webasto, które również w upały może posłużyć jako nawiew w kabinach.
Portem macierzystym tego jachtu motorowego jest Giżycka Ekomarina – jeden z najbardziej prestiżowych portów jachtowych na Mazurach. Podczas postoju w porcie mogą Państwo skorzystać z elektronicznych kart pozwalających skorzystać z WC, prysznica, pralki, a nawet suszarki do ubrań. Polecamy też restaurację i sklep żeglarski, które mieszczą się w głównym budynku na terenie portu jachtowego.
Kompletny opis, wyposażenie jachtu oraz cennik i warunki czarteru znajdziecie Państwo na mojej stronie internetowej. Serdecznie zapraszam na Mazury wszystkich, którzy chcą uciec od wielkomiejskiego zgiełku.
Robert
+48 692 463 838
www.czarter-jacht-mazury.pl

Dowiedz się więcej o tym, do czego służą i jak używać sterów strumieniowych.

Identyfikator oferty 9895bed03f8cb757