Nautika 1000 – Agatka – Giżycko – Mazury

600 zł

*cena zależna jest od terminu oraz okresu wynajęcia jednostki
Przetwarza Twoją prośbę, proszę czekać ....

Podstawowe informacje

Rodzajmotorowe
Model jachtu motorowegoNautika 1000
Liczba osób max8
Długość kadłuba10 - 11 m
Patentnie
Wiekod 3 do 5 lat
Ogrzewaniewebasto
Zamykane kabiny3
WCmorskie
Ster strumieniowydziobowy i rufowy
Strona wwwhttps://czarter-jacht-mazury.pl/jachty-motorowe/
E-maileljamazury@gmail.com
Telefon692463838
Silnikstacjonarny
Moc silnika30kM

Lokalizacja


Opis ogłoszenia

Jacht motorowy do żeglowania dla osób bez uprawnień motorowodnych. Dwa stery strumieniowe i echosonda ułatwiają nawigację po Mazurach oraz manewrowanie podczas parkowania w porcie. Jacht wygodny i komfortowy również pod pokładem. Trzy zamykane kabiny znakomicie poprawiają komfort przebywanie pod pokładem dla ośmiu osób załogi.
Jacht posiada lodówkę elektryczną, dwupalnikową kuchenkę gazową oraz kompletne wyposażenie kuchni jachtowej, w środowisku wodniackim nazywanej „kambuzem”. W chłodniejsze dni warto skorzystać z ogrzewania Webasto, które również w upały może posłużyć jako nawiew w kabinach.
Portem macierzystym tego jachtu motorowego jest Giżycka Ekomarina – jeden z najbardziej prestiżowych portów jachtowych na Mazurach. Podczas postoju w porcie mogą Państwo skorzystać z elektronicznych kart pozwalających skorzystać z WC, prysznica, pralki, a nawet suszarki do ubrań. Polecamy też restaurację i sklep żeglarski, które mieszczą się w głównym budynku na terenie portu jachtowego.
Kompletny opis, wyposażenie jachtu oraz cennik i warunki czarteru znajdziecie Państwo na mojej stronie internetowej. Serdecznie zapraszam na Mazury wszystkich, którzy chcą uciec od wielkomiejskiego zgiełku.
Robert
+48 692 463 838
www.czarter-jacht-mazury.pl

Dowiedz się więcej o tym, do czego służą i jak używać sterów strumieniowych.

Identyfikator oferty 9895bed03f8cb757

eljamazury

Właściciel oferty Zarejestrowany od: 31 maja, 2017
Eljaczarter wynajmuje 2 jachty motorowe Nautika 1000. Port macierzysty jachtów to Giżycka Ekomarina. Armator bardzo starannie przygotowuje jachty do każdego czarteru. Nautika 1000 to model jachtu motorowego, który można prowadzić bez patentu motorowodnego. Więcej informacji na ten temat znajdziecie Państwo w artykule czarter bez patentu. Nautika 1000 to jeden z najbardziej udanych modeli motorowych jachtów spacerowych. Załoga serwisu poleca ten czarter.

Kontakt z właścicielem

Kontakt z właścicielem

Wypełnij poniższy formularz, aby wysłać wiadomość do tego właściciela.