Nautika 1000 – Justynka Mazury

600 zł

*cena zależna jest od terminu oraz okresu wynajęcia jednostki
Przetwarza Twoją prośbę, proszę czekać ....

Podstawowe informacje

Rodzajmotorowe
Jacht motorowyNautika 1000
Liczba osób max8
Długość kadłuba10 - 11 m
Patentnie
Wiekod 3 do 5 lat
Ogrzewaniewebasto
Zamykane kabiny3
WCmorskie
Ster strumieniowydziobowy i rufowy
Strona wwwhttps://czarter-jacht-mazury.pl/jachty-motorowe/nautika-1000/
E-maileljamazury@gmail.com
Telefon+48692463838
Silnikstacjonarny
Moc silnika29

Lokalizacja


Opis ogłoszenia

Nautika 1000 – ze stoczni Delphia Yachts to najbardziej popularny houseboat na Mazurach i nie tylko. Portem macierzystym jachtu jest Ekomarina w Giżycku. W swojej flocie mamy do zaoferowania dwa bliźniacze jachty. Są one doskonałe przygotowane do rejsu. Jachtem możesz żeglować bez jakichkolwiek uprawnień – dostępny jest w usłudze potocznie nazywanej czarterem bez patentu. Komfortowy i bardzo bezpieczny motorowy jacht motorowo-spacerowy.
Maksymalnie tym jachtem może żeglować 8 osobowa załoga. Średnie zużycie paliwa wynosi tylko 3,5 l na godzinę. Jacht wyposażony jest w dwa stery strumieniowe (dziobowy i rufowy). Ułatwiają one manewrowanie w porcie nawet dla początkujących sterników.
Oprócz wyposażenia nawigacyjnego znajdziesz na pokładzie lodówkę elektryczną, WC morskie oraz prysznic, kuchenkę gazową, ogrzewanie webasto, TV + DVD, echosondę oraz wiele innych ale, równie istotnych elementów, które zwiększają komfort żeglugi.
Oferujemy również wynajęcie sternika dla zdobycia doświadczenia i obycia się z jachtem. Przy dłuższych czarterach udzielamy atrakcyjne rabaty. Serdecznie zapraszamy do Giżycka na czarter tego luksusowego jachtu motorowego, który zdobył tak wielką popularność wśród żeglarzy i motorowodniaków. Więcej informacji o jachcie i możliwość rezerwacji online znajdziecie Państwo na mojej stronie internetowej.
Robert
+48 692 463 838
www.czarter-jacht-mazury.pl

Jachty motorowodne stają się coraz bardziej popularne na śródlądziu. Wzorem zachodnich sąsiadów zamieniamy jachty żaglowe na tzw. leniwe żeglowanie łodziami motorowymi. Wygoda, komfort i bezpieczeństwo to główne atuty tych jachtów.

Identyfikator oferty 554592e801589ea6

eljamazury

Właściciel oferty Zarejestrowany od: 31 maja, 2017
Eljaczarter wynajmuje 2 jachty motorowe Nautika 1000. Port macierzysty jachtów to Giżycka Ekomarina. Armator bardzo starannie przygotowuje jachty do każdego czarteru. Nautika 1000 to model jachtu motorowego, który można prowadzić bez patentu motorowodnego. Więcej informacji na ten temat znajdziecie Państwo w artykule czarter bez patentu. Nautika 1000 to jeden z najbardziej udanych modeli motorowych jachtów spacerowych. Załoga serwisu poleca ten czarter.

Kontakt z właścicielem

Kontakt z właścicielem

Wypełnij poniższy formularz, aby wysłać wiadomość do tego właściciela.