Nautika 1000 – Justynka

900 zł

*cena zależna jest od terminu oraz okresu wynajęcia jednostki
Przetwarza Twoją prośbę, proszę czekać ....

Podstawowe informacje

Rodzajmotorowe
Model jachtu motorowegoNautika 1000
Liczba osób max8
Patentnie
Wiekod 3 do 5 lat
Ogrzewaniewebasto
Zamykane kabiny3
WCmorskie
Ster strumieniowydziobowy i rufowy
E-maileljamazury@gmail.com
Telefon692463838
Silnikstacjonarny
Moc silnika29

Lokalizacja


eljamazury

eljamazury

Właściciel oferty Zarejestrowany od: Maj 31, 2017

Kontakt z właścicielem

Kontakt z właścicielem

Wypełnij poniższy formularz, aby wysłać wiadomość do tego właściciela.

Opis ogłoszenia

Nautika 1000 – ze stoczni Delphia Yachts to najbardziej popularny houseboat na Mazurach. Portem macierzystym jachtu jest Giżycka Ekomarina. W swojej flocie mam tylko dwa bliźniacze jachty – gwarantuję doskonałe przygotowanie jednostki do rejsu. Jachtem możesz żeglować bez jakichkolwiek uprawnień – dostępny jest w usłudze potocznie nazywanej czarterem bez patentu. Komfortowy i bardzo bezpieczny motorowy jacht spacerowy.

Maksymalnie tym jachtem może żeglować 8 osobowa załoga. Średnie zużycie paliwa wynosi tylko 3,5 l na godzinę. Jacht wyposażony jest w dwa stery strumieniowe (dziobowy i rufowy). Ułatwiają one manewrowanie w porcie nawet dla początkujących sterników.

Oprócz wyposażenia nawigacyjnego znajdziesz na pokładzie lodówkę elektryczną, WC morskie oraz prysznic, kuchenkę gazową, ogrzewanie webasto, TV + DVD, echosondę oraz wiele innych mniej istotnych elementów, które zwiększają komfort żeglugi.

Możliwość wynajęcia sternika, przy dłuższych czarterach atrakcyjne rabaty. Serdecznie zapraszam do Giżycka na czarter tego luksusowego jachtu motorowego, który zdobył tak wielką popularność wśród żeglarzy i motorowodniaków. Więcej informacji o jachcie i możliwość rezerwacji online znajdziecie Państwo na mojej stronie internetowej.

Robert
+48 692 463 838
www.czarter-jacht-mazury.pl


Jachty motorowodne stają się coraz bardziej popularne na śródlądziu. Wzorem zachodnich sąsiadów zamieniamy jachty żaglowe na tzw. leniwe żeglowanie łodziami motorowymi. Wygoda, komfort i bezpieczeństwo to główne atuty tych jachtów.

Identyfikator oferty 554592e801589ea6