Nautika 1000 – Justynka Mazury

600 zł

Przetwarza Twoją prośbę, proszę czekać ....

Podstawowe informacje

Rodzajmotorowe
Jacht motorowyNautika 1000
Liczba osób max8
Długość kadłuba10 - 11 m
Patentnie
Wiekod 3 do 5 lat
Ogrzewaniewebasto
Zamykane kabiny3
WCmorskie
Ster strumieniowydziobowy i rufowy
Strona wwwhttps://czarter-jacht-mazury.pl/jachty-motorowe/nautika-1000/
E-maileljamazury@gmail.com
Telefon+48692463838
Silnikstacjonarny
Moc silnika29

Lokalizacja


Opis ogłoszenia

Nautika 1000 – ze stoczni Delphia Yachts to najbardziej popularny houseboat na Mazurach i nie tylko. Portem macierzystym jachtu jest Ekomarina w Giżycku. W swojej flocie mamy do zaoferowania dwa bliźniacze jachty. Są one doskonałe przygotowane do rejsu. Jachtem możesz żeglować bez jakichkolwiek uprawnień – dostępny jest w usłudze potocznie nazywanej czarterem bez patentu. Komfortowy i bardzo bezpieczny motorowy jacht motorowo-spacerowy.
Maksymalnie tym jachtem może żeglować 8 osobowa załoga. Średnie zużycie paliwa wynosi tylko 3,5 l na godzinę. Jacht wyposażony jest w dwa stery strumieniowe (dziobowy i rufowy). Ułatwiają one manewrowanie w porcie nawet dla początkujących sterników.
Oprócz wyposażenia nawigacyjnego znajdziesz na pokładzie lodówkę elektryczną, WC morskie oraz prysznic, kuchenkę gazową, ogrzewanie webasto, TV + DVD, echosondę oraz wiele innych ale, równie istotnych elementów, które zwiększają komfort żeglugi.
Oferujemy również wynajęcie sternika dla zdobycia doświadczenia i obycia się z jachtem. Przy dłuższych czarterach udzielamy atrakcyjne rabaty. Serdecznie zapraszamy do Giżycka na czarter tego luksusowego jachtu motorowego, który zdobył tak wielką popularność wśród żeglarzy i motorowodniaków. Więcej informacji o jachcie i możliwość rezerwacji online znajdziecie Państwo na mojej stronie internetowej.
Robert
+48 692 463 838
www.czarter-jacht-mazury.pl

Jachty motorowodne stają się coraz bardziej popularne na śródlądziu. Wzorem zachodnich sąsiadów zamieniamy jachty żaglowe na tzw. leniwe żeglowanie łodziami motorowymi. Wygoda, komfort i bezpieczeństwo to główne atuty tych jachtów.

Identyfikator oferty 554592e801589ea6