NAUTIKA 1080 S – SE La VI – jacht motorowy

697 zł

*minimalna cena za dobę czarteru
Przetwarza Twoją prośbę, proszę czekać ....

Podstawowe informacje

Rodzajmotorowe
Model jachtu motorowegoNautika 1080 Soley
Liczba osób max8
Długość kadłuba10 - 11 m
Patentnie
Wiekdo 3 lat
Ogrzewaniewebasto
Zamykane kabiny4
WCmorskie
Ster strumieniowydziobowy i rufowy
Strona wwwhttps://marigo.pl/
E-mailbiuro@marigo.pl
Telefon691612066
Silnikstacjonarny

Lokalizacja


Marigo

Marigo

Właściciel oferty Zarejestrowany od: Luty 8, 2017

Kontakt z właścicielem

Kontakt z właścicielem

Wypełnij poniższy formularz, aby wysłać wiadomość do tego właściciela.

Opis ogłoszenia

Jacht Nautika 1080 S to nowa wersja znanej i bardzo lubianej na Mazurach Nautiki 1000. Ogromna przestrzeń w kokpicie, na pokładzie dziobowym oraz w środku gwarantuje, że nie odczujecie Państwo dyskomfortu związanego z bytowaniem na ograniczonej przestrzeni jachtu.
Jacht został wyposażony w 2 niezależne silniki strumieniowe (dziób/rufa), które znacząco ułatwiają manewrowanie w porcie. Silnik Nanni 30 KM jest wyjątkowo oszczędny (2 l na godzinę) i nawet przy silniejszych porywach wiatru bez problemu pokonuje fale.
Funkcjonowanie na zewnątrz jest wyjątkowo komfortowe dzięki materacom na siedzeniach i na oparciach oraz na pokładzie dziobowym. W razie niepogody lub zmasowanego ataku komarów, można zapiąć cabrio i dalej podziwiać mazurskie widoki, bez konieczności uciekania pod pokład. Cabrio wyposażone jest w moskitiery, a szklana sterówka w 2 rozsuwane okna po przeciwnych stronach, co rozwiązuje „efekt ” szklarni w upalne dni.
Nasz jacht posiada 2 fotele sternika oraz drewniany stolik i 2 składane krzesła- nie powinno zabraknąć miejsc siedzących nawet dla licznej załogi.
Do jachtu domówiliśmy szerszą niż w standardzie platformę kąpielową, na której spokojnie można postawić fotele i opalać się bądź łowić rybki. Ta większa platforma poprawia również znacząco wchodzenie i schodzenie z pokładu. Na platformie mamy także prysznic i drabinkę.
Pod pokładem znajdziecie Państwo 4 zamykane kabiny – 3 sypialniane i jedną WC ( z prysznicem i wc morskim) oraz bogato wyposażony kambuz. Lodówka jest otwierana do przodu i ma pojemność 85 L. Instalacja cieplna rozprowadzona jest do wszystkich kabin i posiada moc 5 KW.
Serdecznie zapraszamy na nasz jacht , również osoby nie posiadające patentu ale posiadające doświadczenie w pływaniu tego typu jednostkami.
Jeśli będziesz akurat w Sztynorcie, chętnie pokażemy Ci ten jacht – zwykle cumujemy przy kei nr 12.

Zobacz wszystkie oferty czarteru na szlaku Wielkich Jezior Mazurskich w kategorii – czarter jachtów Mazury.

Identyfikator oferty 78658a1ac160d5e6

Marzec 24, 2019 8:54 am

992 dni, 19 godziny