Sedna 30 – Oktopus

310 zł

*cena zależna jest od terminu oraz okresu wynajęcia jednostki
Przetwarza Twoją prośbę, proszę czekać ....

Podstawowe informacje

Rodzajżaglowe
Jacht żaglowySedna 30
Liczba osób max10
Długość kadłuba9m
Patenttak
E-mailtomasz.melbroda@mazurskiczarter.pl
Telefon504309808
Moc silnika10KM

Lokalizacja


Opis ogłoszenia

Sedna 30 nawiązuje swoją stylistyką do jachtów żaglowych z rejonu Morza Śródziemnego. Jacht o sportowym charakterze mieszczący do 10 osób załogi. W tym zakresie cenowym idealna opcja na rejs po Mazurskim szlaku.

Oktopus w 2013 roku przeszedł generalny remont, stając się bardziej przyjazny dla załogi jak i samego skippera. Nowa podłoga, obicia burt, wymieniona instalacja wodna i elektryczna oraz zamontowanie ogrzewania, diametralnie zmieniło komfort żeglowania tym jachtem podnosząc jego standard.

Jacht Oktopus posiada 10 konny silnik zaburtowy o bardzo wysokiej „kulturze pracy”.

Cena za dobę czarteru na Mazurach zaczyna się od 310 zł. Zadzwoń i dowiedz się jakie mamy promocje oraz rabaty dla stałych i nowych klientów.

Jacht posiada ster strumieniowy, który bardzo ułatwia manewrowanie w ciasnych mazurskich portach. Lodówka, telewizor, radio, WC chemiczne, stolik w kokpicie.

Zapraszam na swoją stronę internetową

www.mazurskiczarter.pl

 

Kilka zdań od serwisu toczarter.pl


Bardzo dobrze wyposażona Sedna. Solidny armator. Dobra lokalizacja portu macierzystego.

Identyfikator oferty 18558a9b3f6c3df7

21 lutego, 2017 10:08 am

To ogłoszenie wygasło

Melbroda

Właściciel oferty Zarejestrowany od: 22 maja, 2017
Czarterem jachtów zajmuję się od 2008 roku. Flota składa się obecnie z kilku jachtów, co daje możliwość lepszego ich doglądania i dbania o stan techniczny w porównaniu do dużych firm czarterowych. Wydając jachty zawsze udzielam dobrych rad i przypominam niezbędne rzeczy, które pozwalają uniknąć awarii podczas rejsów. W razie potrzeby jestem zawsze do dyspozycji. Firma Posejdon posiada swoją bazę na terenie portu rybackiego Yacht Port Piękna Góra nad jeziorem Tajty. Port w 2014 roku został przebudowany, posiada parkingi strzeżone oraz zaplecze sanitarne. Zapraszam na rejs po Mazurach. Tomasz Melbroda tel. 504 309 808

Kontakt z właścicielem

Kontakt z właścicielem

Wypełnij poniższy formularz, aby wysłać wiadomość do tego właściciela.