Sasanka Viva 700 – Telesfor

150 zł

*cena zależna jest od terminu oraz okresu wynajęcia jednostki
Przetwarza Twoją prośbę, proszę czekać ....

Podstawowe informacje

Rodzajżaglowe
Jacht żaglowySasanka 700
Liczba osób max6
Długość kadłuba7 - 8 m
Patentnie
Ogrzewanieportowe
Zamykane kabinybrak
WCchemiczne
Ster strumieniowybrak
Strona wwwhttps://twistczarter.pl/
E-mailkontakt@twistczarter.pl
Telefon573 112 488
Silnikzaburtowy
Moc silnika4

Lokalizacja


Opis ogłoszenia

Sasanka Viva 700 od Twist Czarter to idealny jacht na tygodniowy rejs dla rodziny. W jachcie może komfortowo żeglować 4-6-cio osobowa załoga np. rodzice z dziećmi.

Jacht został wyposażony w bramę do kładzenia masztu, lazy jack, żagle z możliwością refowania, sztywny sztag z rolerem foka. Wszystkie fały sprowadzono do kokpitu. W kabinie załoga znajdzie instalację wody pitnej z dużym zbiornikiem, kuchenkę gazową, ogrzewanie portowe oraz lodówkę Waeco.

Bezpieczeństwo żeglugi niewątpliwie podnosi echosonda.

Ważnym udogodnieniem jest zamykana kabina z WC chemicznym.

Identyfikator oferty 2625c8ceff650228

16 marca, 2019 1:52 pm

To ogłoszenie wygasło

Twist Czarter

Właściciel oferty Zarejestrowany od: 12 marca, 2019
Rodzinna firma oferująca czarter jachtów w Giżycku. Naszą specjalizację są jachty żaglowe. W ofercie posiadamy zarówno jachty dostępne w czarterze bez patentu jak i większe jachty nawet dla 10 osób. Każdy nasz jacht jest komfortowo wyposażony zarówno żeglarsko jak i hotelowo. Takie udogodnienia jak brama do kładzenia masztu, liny sprowadzone do kokpitu, silnik czterosów z biegiem wstecznym, kabina WC, instalacje gazowa, wodna i elektryczna czy ładowarka do akumulatorów to u nas standard. Ponadto jachty wyposażamy w ogrzewanie gazowa lub Webasto, lodówki Waeco, oświetlenie LED. Na wybranych jachtach nasi goście znajdą telewizor, kuchenkę mikrofalową, koło sterowe czy ster strumieniowy. Stacjonujemy w Giżycku nad jeziorem Kisajno. Nasz port jest dobrze osłonięty od wiatru. Na terenie jest parking, sanitariaty, miejsce na ognisko a także tawerna. Kontakt: https://twistczarter.pl/kontakt/

Kontakt z właścicielem

Kontakt z właścicielem

Wypełnij poniższy formularz, aby wysłać wiadomość do tego właściciela.