Solina 24 La Jolla – Netta – Piękna Góra

150 zł

*cena zależna jest od terminu oraz okresu wynajęcia jednostki
Przetwarza Twoją prośbę, proszę czekać ....

Podstawowe informacje

Rodzajżaglowe
Jacht żaglowySolina 24
Liczba osób max6
Długość kadłuba7 - 8 m
Patentnie
WCchemiczne
Ster strumieniowybrak
Strona wwwhttp://netta-jachty.pl/
E-mailbiuro@netta-jachty.pl
Telefon+ 48 605 346 764
Silnikzaburtowy
Moc silnika3 KM

Lokalizacja


Opis ogłoszenia

Solina 24 – konstrukcja A. Skrzata , młodsza siostra znanej i cenionej Soliny 27 – całkowicie spełnia oczekiwania europejskiej klasy średniej. Jednostka ta jest zwrotna, szybka, i równocześnie bardzo wygodna. Daje dużo satysfakcji zarówno żeglarzom o bardziej sportowym zacięciu jak też zwolennikom rodzinnych rejsów.
Przestronne wnętrze jachtu Solina 24 „La Jolla” w firmie Netta na Mazurach oferuje 5 pełnowymiarowych koi i dodatkową koję mającą 160 cm.. Na jachcie jest funkcjonalny kambuz z lodówką oraz duża kabina sanitarna z WC chemicznym.

Ten jacht ma ma świetną linię i ciekawie rozwiązany kokpit – jest dwustopniowy, szeroki. zapewniający dużo przestrzeni dla załogi. Są szerokie ciągi komunikacyjne. Asymetrycznie umiejscowiona zejściówka daje więcej miejsca w kabinie sanitarnej i zapewnia sprawną komunikację wewnątrz jachtu (nie wchodzi się prosto na skrzynkę mieczową) . W kokpicie tego jachtu oparcia dla załogi są zastąpione pasami. To rzadko spotykane rozwiązanie w turystycznych, czarterowych łodziach, ale ma swoje zalety.. W zamian pod kokpitem mamy wygodne spanie, ponieważ rufowa koja jest zazwyczaj niska i klaustrofobiczna, a w Solinie 24 jest bardzo duża jak na tej wielkość jacht i dość wysoka.
W ogóle wnętrze tego jachtu zaskakuje przestronnością, jak na kadłub raczej niepozorny, choć piękny i klasyczny. Zdaniem użytkowników wnętrze Soliny 24 wyróżnia się też logiką układu funkcjonalnego.

Nawet umieszczenie kuchenki bliżej środka ma swoje uzasadnienie – nie powoduje niepotrzebnych kłopotów komunikacyjnych na samym wejściu do wnętrza jachtu. Wysokość w środku jest taka, jak sugeruje „rasowa” sylwetka tej łódki – większy nacisk jest położony na sprawność, ergonomikę , szybkość i osiągi jachtu , w tym celu można się trochę pochylić wewnątrz 🙂

Jacht Solina 24 znakomicie, ostro pływa na wiatr, prędko „zbiera się” po zwrocie, wszystkie „sznurki” są dokładnie tam gdzie powinny być i jest bardzo dobrze zrównoważona . Łatwo się nią manewruje również w portach i bindugach dzięki niskiej burcie i świetnej widoczności . Kabestany samoknagujące ułatwiają ogarnięcie szotów i fałów , a bramka do kładzenia masztu zapewnia bezstresową obsługę jachtu przez dwie, a nawet jedną osobę ( to są opinie użytkowników).
Wyposażenie jachtu Solina 24 „La Jolla” z firmy Netta jest pełne dla tej wielkości łodzi. Kambuz z kuchenką, zlewem, naczyniami, garnkami itp oraz lodówką zapewnia komfort gotowania oraz przechowywania artykułów spożywczych i napojów w odpowiedniej temperaturze.

Duża ilość jaskółek i szafek pozwala na wygodne zasztauowanie rzeczy załogi i utrzymanie porządku na jachcie. Radio/ CD uprzyjemni pobyt, a stolik w kokpicie umożliwi spędzanie czasu postoju na zewnątrz, w „pięknych okolicznościach” przyrody. Gdy będzie deszczowa pogoda, można rozłożyć będący na wyposażeniu tent na bomie i mieć sucho nad głową..
Jacht Solina 24 „La Jolla” jest wyposażony w kabinę łazienkową z WC chemicznym, najlepszym , najmniej kłopotliwym rozwiązaniem na Wielkich Jeziorach Mazurskich.

[kkstarratings]

Identyfikator oferty 8005b52d8dc40571

Netta

Właściciel oferty Zarejestrowany od: 18 lipca, 2018

Kontakt z właścicielem

Kontakt z właścicielem

Wypełnij poniższy formularz, aby wysłać wiadomość do tego właściciela.