Sun Camper 35 – Piękna Góra

700 zł

*cena zależna jest od terminu oraz okresu wynajęcia jednostki
Przetwarza Twoją prośbę, proszę czekać ....

Podstawowe informacje

Jacht motorowySun Camper 35
Liczba osób max7
Długość kadłuba9.05 m
Patenttak
Wiekdo 3 lat
Ogrzewaniewebasto
Zamykane kabiny2
WCmorskie
Ster strumieniowydziobowy
E-mailsailor@sailor.pl
Telefon+48 501 690 256
Silnikzaburtowy
Moc silnika30 KM

Lokalizacja


Opis ogłoszenia

Sun Camper 35 to nowość w sezonie 2018 ! Bardzo luksusowy jacht spacerowy, sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wybrednych klientów. Flybridge na którym znajduje się konsola sterownicza to dodatkowy bardzo mocny atut tego jachtu spacerowego – zapewnia on doskonałą widoczność w trakcie żeglowania jak i manewrów portowych.

W trakcie silnego deszczu wodę z przedniej szyby zbierze elektryczna wycieraczka. Wyposażenie takie jak lodówka o pojemności 80 l, ogrzewanie, ciepła woda – bojler o pojemności 30 l, ster strumieniowy nie powinno już zaskakiwać na jachcie tej klasy.

Pobyt na jachcie ułatwi nam WC morskie z prysznicem. Dodatkowy prysznic rufowy ! Trzecia kabina stworzona z kurtyn w mesie głównej.

Wypoczynek dodatkowo umili nam telewizor, radio z usb – 4 głośniki w mesie. W ciągu kolejnych dni wrzucimy nowe realne zdjęcia jachtu Sun Camper 35 dostępnego w ofercie czarterowej naszej firmy.

Serdecznie zapraszamy na Mazury.

Identyfikator oferty 3085a950004acb58

27 lutego, 2018 7:59 am

To ogłoszenie wygasło

Sailor

Właściciel oferty Zarejestrowany od: 1 maja, 2017
Sailor czarter jachtów to - wysoki standard wyposażenia jachtów - nawodna stacja benzynowa w porcie - bezpieczny i wygodny port jachtowy - kompleksowe ubezpieczenie czarteru - serwis na całym szlaku Wielkich Jezior Mazurskich - całkowity brak opłat tzw. ukrytych

Kontakt z właścicielem

Kontakt z właścicielem

Wypełnij poniższy formularz, aby wysłać wiadomość do tego właściciela.