Sunhorse 25 – Czikago

210 zł

*cena zależna jest od terminu oraz okresu wynajęcia jednostki
Przetwarza Twoją prośbę, proszę czekać ....

Podstawowe informacje

Rodzajmotorowe
Jacht motorowySunhorse 25
Liczba osób max6
Długość kadłuba7 - 8 m
Patentnie
Wiekod 5 do 10 lat
Ogrzewaniewebasto
Zamykane kabiny1
WCchemiczne
Ster strumieniowybrak
Strona wwwhttp://www.wypozyczalnia.mazury.pl
E-mailwypozyczalnia.mazury@gmail.com
Telefon792591898
Silnikstacjonarny
Moc silnika20 KM

Lokalizacja


Opis ogłoszenia

Cenioną cechą tego jachtu jest jego ergonomia, zarówno w komunikacji po pokładzie jak i w rozplanowaniu wnętrza. Pokład Sunhorse’a został skonstruowany z myślą o wygodzie i bezpieczeństwie. Szerokie płaskie półpokłady z przeciwślizgami ograniczone falszburtą, relingi, płaskie powierzchnie oraz szeroki i wygodny trapik dziobowy sprawiają, ze na pokładzie jest dużo miejsca do wypoczynku, a poruszanie się jest bezpieczne i wygodne.
​BEZ PATENTU – nie są potrzebne uprawnienia
pełne cabrio (daszek i ściany wokół pokładu słonecznego)
Jacht motorowy Sunhorse 25 niektóre elementy wyposażenia

Ogrzewanie WEBASTO
WC stacjonarne
Prysznic z ciepłą wodą
TV + DVD
Kuchnia gazowa + lodówka
Instalacja 220V/12V
Echosonda
​Pełne ubezpieczenie OC, AC i NW

Szczegółowy cennik oraz warunki czarteru na stronie www Armatora.

Jeden z pierwszych polskich houseboatów spod pióra pana Andrzeja Skrzata- znanego projektanta żaglówek i jachtów motorowych. Wybudowana i wykończona w stoczni z Mińska Mazowieckiego. Pod pokładem znajduje się jednostka napędowa Sunhorsa 25, a zarazem jedna z największych zalet tej łodzi, czyli Yanmar 25. Silnik ten sprawia, że łódź Sunhorse jest najszybsza, ale wciąż nieprzekraczająca 15km/h na wodzie co pozwala nam na pływanie nią bez wymaganych prawem uprawnień motorowodnych (regulowanych ustawą o żegludze śródlądowej). Webasto, prysznic z ciepłą wodą, lodówka, prędkościomierz, obrotomierz, TV, echosonda, WC, lodówka, kuchenka, rozkładane stoły, miejsce do spania dla 5 osób.

Zobacz wszystkie ogłoszenia dotyczące kategorii czarter jachtów Mazury.

Identyfikator oferty 6625890a41fe5077

15 maja, 2019 2:52 pm

To ogłoszenie wygasło

Wypozyczalnia Mazury

Właściciel oferty Zarejestrowany od: 31 stycznia, 2017
Oferujemy Państwu czarter spacerowych łodzi motorowych. Nie wymagamy doświadczenia – wszystkiego uczymy na miejscu. Bezpieczeństwo to podstawa, dlatego dbamy o czarterowany sprzęt oraz jakość naszych usług. Nasze jachty motorowe są zadbane, czyste, manewrowe i w pełni sprawne. Zapewniamy naszym Klientom najlepszy komfort i przyjemność z czasu spędzonego na Mazurach. Zapewniamy pełne ubezpieczenie OC, AC i NW. Jachty wyposażone są w ogrzewanie WEBASTO lub elektryczne (portowe), dzięki czemu można korzystać z uroków Mazur od kwietnia aż do października. Na jachtach znajdziemy miejsca noclegowe od 3 do 6 osób. Każda łódź posiada kuchenkę gazową z pełnym wyposażeniem do gotowania (garnki, talerze, sztućce), zlewozmywak z instalacją wody pitnej, lodówkę elektryczną, WC chemiczne lub stacjonarne, instalacje 12V/220V, radio oraz echosondę. Niektóre łódki posiadają również prysznic, TV oraz baterię słoneczną. Zainstalowane silniki Mercury 15 – 20 KM pozwalają na spacerowe, bezpieczne i komfortowe przemieszczanie się po Wielkich Jeziorach Mazurskich. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej z pełną ofertą: www.wypozyczalnia.mazury.pl

Kontakt z właścicielem

Kontakt z właścicielem

Wypełnij poniższy formularz, aby wysłać wiadomość do tego właściciela.