Tango 30 – Argo

300 zł

*cena zależna jest od terminu oraz okresu wynajęcia jednostki
Przetwarza Twoją prośbę, proszę czekać ....

Podstawowe informacje

Rodzajżaglowe
Jacht żaglowyTango 30
Liczba osób max9
Długość kadłuba9 - 10 m
Patenttak
Ogrzewaniewebasto
Zamykane kabiny3
WCchemiczne
Strona wwwhttp://netta-jachty.pl/
E-mailbiuro@netta-jachty.pl
Telefon605 346 764
Silnikzaburtowy
Moc silnika8km

Lokalizacja


Opis ogłoszenia

TANGO 30 , jacht o pięknej, klasycznej linii rozpoznawalnej już w wielu krajach, urzeka swą urodą. Projekt wyszedł spod ręki znanego konstruktora, Andrzeja Skrzata rysującego charakterystyczne, stylowe i „zwiewne” jachty – również te duże nie są przysadziste, zwaliste tylko właśnie unikalne i lekkie w swoim wyglądzie.

Jacht TANGO 30 został zaprojektowany jako jacht turystyczny, balastowo-mieczowy. Założenia projektowe uwzględniają w szczególności specyfikę czarteru i żeglugi po Wielkich Jeziorach Mazurskich. Konstrukcja tego jachtu oraz rozwiązania techniczne w nim zastosowane umożliwiają spokojną, bezproblemową ale i bardzo szybką żeglugę. Ponieważ jacht Tango 30 „Argo” jest wyposażony w ster/ płetwę na pawęży i przyczepny silnik, można nim zacumować w bardziej „dzikich” miejscach, nie tylko w głębokich portach.

W czarterze na Mazurach jachtów Tango 30 jest niewiele, 6 lub 7 sztuk, więc wynajmując jacht Tango 30 „Argo” od firmy Netta, dołączasz do grona tych wyjątkowych na szlaku! Nasz jacht oceniany jest jako posiadający specjalny , „klubowy sznyt” – tak określają go nasi klienci. Są tacy, którzy od lat czarterują tylko ten jacht i żaden inny. Odbywały się na nim nawet podróże poślubne…

Wnętrze jachtu zostało zaprojektowane tak, aby przebywanie pod pokładem nie stało się uciążliwe lecz gwarantowało niezbędną swobodę każdemu z członków załogi. Wysokość stania (180-185 cm) jest zapewniona w obszarze od zejściówki do grodzi przymasztowej. Jacht posiada 3 zamykane kabiny ( dziobową i 2 rufowe) i łącznie z mesą pomieści 9 osób. Jest też osobna kabina łazienkowa z WC chemicznym – najbardziej wskazanym, bo ekologicznym, na Mazurach. Liczne szafki i jaskółki ułatwiają rozmieszczenie rzeczy załogi i utrzymanie porządku. Ogrzewanie zamontowane na jachcie „Argo” zapewni ciepło w chłodniejsze dni, a kambuz wyposażony w lodówkę ułatwi zaprowiantowanie na kilka dni oraz chłodzone napoje w letni upał., Natomiast radio/CD umili dni wakacyjnego czarteru na Mazurach.

Jacht Tango 30 „Argo” jest dostępny w czarterze w firmie Netta, która ma własny port położony w Pięknej Górze k/ Giżycka, nad j. Kisjano. Jest to bardzo dogodne położenie na środku szlaku Wielkich Jezior Mazurskich. Pozwala na bezpośrednie wypłynięcie , bez kładzenia jachtowego masztu „na dzień dobry” – i wyjście na północną część szlaku mazurskiego. Na część południową Mazur również łatwo się dostać kanałem Łuczańskim w Giżycku lub „starym” kanałem Piękna Góra i Niegocińskim.

Identyfikator oferty 1145b52d5243e073

Netta

Właściciel oferty Zarejestrowany od: 18 lipca, 2018

Kontakt z właścicielem

Kontakt z właścicielem

Wypełnij poniższy formularz, aby wysłać wiadomość do tego właściciela.