Tango 780 Sport „KRÓL JEST TYLKO JEDEN”

150 zł

*cena zależna jest od terminu oraz okresu wynajęcia jednostki
Przetwarza Twoją prośbę, proszę czekać ....

Podstawowe informacje

Rodzajżaglowe
Jacht żaglowyTango 780
Liczba osób max8
Długość kadłuba7 - 8 m
Patenttak
Ogrzewanieportowe
Zamykane kabinybrak
WCchemiczne
Ster strumieniowybrak
Strona wwwhttp://www.kubatyachting.pl
E-mailkubat.yachting@gmail.com
Telefon791-445-744
Silnikzaburtowy
Moc silnika5

Lokalizacja


Opis ogłoszenia

Tango 780 SPORT to wersja regatowa najbardziej rozpoznawalnego jachtu na Mazurach. Sprawdzony, niezawodny i wygodny do żeglugi również turystycznej. Niewielkie zanurzenie tego jachtu, pozwala eksplorować nawet najbardziej niedostępne miejsca na szlaku Wielkich Jezior Mazurskich. Jachtem maksymalnie może żeglować 8 osób.
Jacht wyposażony jest w silnik zaburtowy marki Tohatsu, o mocy pięciu koni mechanicznych. Ta moc wystarcza do sprawnego manewrowania jachtem zarówno na szlaku WJM jak i podczas manewrów portowych. Wszystkie fały sprowadzone są do kokpitu co ułatwia żeglugę nawet dla mocno „okrojonej” załogi.
Jacht został zwodowany w 2010 roku, lecz jako żeglarz pasjonat gwarantuję, że jest doskonale przygotowany również do trudniejszych warunków pogodowych jakie mogą Cię spotkać na Mazurach. Portem macierzystym jachtu jest Giżycki LOK – mieszczący się przy ulicy Brunona 4.
W jachcie oprócz oczywistego wyposażenia (maszt, bom, żagle, ster, cumy i fały) znajdziesz również takie rzeczy jak uchylny miecz, grot z możliwością szybkiego refowania, chemiczne WC w osobnej kabinie, roler foka na tzw. sztywnym sztagu, bramkę do kładzenia masztu (ułatwia żeglugę w kanałach), ogrzewanie tzw. portowe, akumulator (możliwość ładowania podczas postoju w porcie), skrzynka narzędziowa (z pełnym wyposażeniem), środki ratunkowe, gaśnicę, kotwicę, pagaje, bosak, pantograf, drabinka zaburtowa, radio CD/MP3, 20 metrowy przedłużacz, korba do kabestanu.
Kambuz (kuchnia jachtowa) wyposażona jest dwupalnikową kuchenkę gazową oraz zlewozmywak z pompą elektryczną. Na wyposażeniu kambuza znajduje się również butla gazowa oraz komplet talerzy i garnków dla 8 osobowej załogi.
Wszelkie wątpliwości dotyczące warunków czarteru jak i samego jachtu rozwieję podczas rozmowy telefonicznej lub korespondencji e-mail. Zapraszam również na swoją stronę internetową po szczegółowe informacje dotyczące jednostki.

Stopy wody pod kilem
Marek Kubat
www.kubatyachting.pl
+48 791 445 744

Zobacz inne jachty użytkownika kubatyachting. Cena podana w ogłoszeniu jest ceną minimalną za dobę czarteru.

Zobacz również inne jachty gotowe do czarteru na szlaku Wielkich Jezior Mazurskich. Mekka polskich żeglarzy śródlądowych, przekonaj się sam jak pięknie wygląda kraina tysiąca jezior. Rozwinięta infrastruktura na szlaku WJM gwarantuje bezpieczną i komfortową żeglugę. Bardzo blisko portu znajduję się dworzec PKP, co obniża koszty transportu na wakacyjny rejs. Tysiące jachtów żaglowych i motorowych gotowych do czarteru czeka na Ciebie i Twoją załogę.

Identyfikator oferty 41558aae21bb3266

7 października, 2018 6:17 pm

To ogłoszenie wygasło