Tes 32 Dreamer – Valhalla

350 zł

*cena zależna jest od terminu oraz okresu wynajęcia jednostki
Przetwarza Twoją prośbę, proszę czekać ....

Podstawowe informacje

Rodzajżaglowe
Jacht żaglowyTes 32 Dreamer
Liczba osób max10
Długość kadłuba9 - 10 m
Patenttak
Ogrzewaniewebasto
Zamykane kabiny3
Ster strumieniowydziobowy
Strona wwwhttps://twistczarter.pl/
E-mailkontakt@twistczarter.pl
Telefon573 112 488
Silnikw studzience
Moc silnika15

Lokalizacja


Opis ogłoszenia

Tes 32 Dreamer to typowy hotel na wodzie. Jacht jest przede wszystkich wygodny i komfortowy do mieszkania zarówno dla dużej załogi znajomych jak i dla rodzin.

Tes 32 Dreamer wyposażony jest koło sterowe, echosondę, bramę do kładzenia masztu, Lazy Jack,. Ponadto wszystkie fały zostały sprowadzone do kokpitu. Pobyt na jachcie umili ogrzewanie Webasto, lodówka sprężarkowa Waeco, , WC chemiczne oraz zewnętrzny prysznic.

Dużą zaletą Dreamera są 3 zamykane kabiny, które pomieszczą łącznie nawet 10-cio osobową załogę.

Identyfikator oferty 3475c8cecaf41456

Twist Czarter

Właściciel oferty Zarejestrowany od: 12 marca, 2019
Rodzinna firma oferująca czarter jachtów w Giżycku. Naszą specjalizację są jachty żaglowe. W ofercie posiadamy zarówno jachty dostępne w czarterze bez patentu jak i większe jachty nawet dla 10 osób. Każdy nasz jacht jest komfortowo wyposażony zarówno żeglarsko jak i hotelowo. Takie udogodnienia jak brama do kładzenia masztu, liny sprowadzone do kokpitu, silnik czterosów z biegiem wstecznym, kabina WC, instalacje gazowa, wodna i elektryczna czy ładowarka do akumulatorów to u nas standard. Ponadto jachty wyposażamy w ogrzewanie gazowa lub Webasto, lodówki Waeco, oświetlenie LED. Na wybranych jachtach nasi goście znajdą telewizor, kuchenkę mikrofalową, koło sterowe czy ster strumieniowy. Stacjonujemy w Giżycku nad jeziorem Kisajno. Nasz port jest dobrze osłonięty od wiatru. Na terenie jest parking, sanitariaty, miejsce na ognisko a także tawerna. Kontakt: https://twistczarter.pl/kontakt/

Kontakt z właścicielem

Kontakt z właścicielem

Wypełnij poniższy formularz, aby wysłać wiadomość do tego właściciela.