Twister 800N Enterprice lodówka i ogrzewanie

190 zł

*cena zależna jest od terminu oraz okresu wynajęcia jednostki
Przetwarza Twoją prośbę, proszę czekać ....

Podstawowe informacje

Rodzajżaglowe
Jacht żaglowyTwister 800
Liczba osób max8
Długość kadłuba8m
Patenttak
Ogrzewanieportowe
WCchemiczne
Ster strumieniowybrak
E-mailtomasz.melbroda@mazurskiczarter.pl
Telefon504309808
Silnikzaburtowy
Moc silnika6km

Lokalizacja


Opis ogłoszenia

Twister 800N to jacht turystyczno-regatowy, który jest bardzo szybki i zwrotny. Ten model jachtu żaglowego jest bardzo często wybierany przez Mazurskich żeglarzy ponieważ jest bezpieczny, zwinny w portach i bardzo łatwy w prowadzeniu na szlaku Wielkich Jezior Mazurskich.

Posiada dużo miejsca w samym kokpicie oraz dobrze zagospodarowane wnętrze. Wysokość stania w samym jachcie to aż 180 cm. Enterprice jest wyposażony w lodówkę i portowe ogrzewanie. Komfortowo żeglować nim może maksymalnie 8 osób.

Jacht Enterprice posiada obrotowy miecz, kabestany samoknagujace oraz silnik zaburtowy, pozwala to na żeglowanie po „bindugach”.

Cenna za sam jacht waha się od 190 do 350 zł za dobę. Rabaty na czarter tego jachtu nie mogą przekroczyć 10 % ceny czarteru. W przypadku krótkich terminów możliwa dopłata za sam czarter.

Kaucja za jacht Twister 800N Enterprice wynosi 600 PLN i pobierana jest pierwszego dnia czarteru. W przypadku braku jakichkolwiek szkód wynikających ze złego użytkowania jachtu jest w całości zwracana.

 

Więcej zdjęć oraz szczegółowych informacji znajdziecie Państwo na stronie internetowej

www.mazurskiczarter.pl

Kilka słów od serwisu toczarter.pl

Armator mieszkający na Mazurach. Dobrze przygotowane jachty do sezonu. Pan Tomasz Melbroda sprawnie posługuje się również językiem Niemieckim.

Identyfikator oferty 6658f510ed113c6

17 kwietnia, 2017 9:04 pm

To ogłoszenie wygasło

Melbroda

Właściciel oferty Zarejestrowany od: 22 maja, 2017
Czarterem jachtów zajmuję się od 2008 roku. Flota składa się obecnie z kilku jachtów, co daje możliwość lepszego ich doglądania i dbania o stan techniczny w porównaniu do dużych firm czarterowych. Wydając jachty zawsze udzielam dobrych rad i przypominam niezbędne rzeczy, które pozwalają uniknąć awarii podczas rejsów. W razie potrzeby jestem zawsze do dyspozycji. Firma Posejdon posiada swoją bazę na terenie portu rybackiego Yacht Port Piękna Góra nad jeziorem Tajty. Port w 2014 roku został przebudowany, posiada parkingi strzeżone oraz zaplecze sanitarne. Zapraszam na rejs po Mazurach. Tomasz Melbroda tel. 504 309 808

Kontakt z właścicielem

Kontakt z właścicielem

Wypełnij poniższy formularz, aby wysłać wiadomość do tego właściciela.