Pierwsza pozycja

Widoczność w wyszukiwarce na frazy wpisywane przez potencjalnych klientów naszych reklamodawców to cel tego projektu i gwarancja jego przetrwania. Załoga portalu cały czas stara się poprawić widoczność serwisu w internecie. Bardzo dziękujemy za zaufanie od obecnych na stronie Armatorów z tego akwenu oraz wszystkich, którzy wspierają toczarter publikując ogłoszenia w innych kategoriach.

Pierwsza pozycja na frazę czarter jachtów zalew wiślany to wielki sukces. Daje ona motywację do dalszej pracy nad zwiększeniem żeglarskiego ruchu na naszej stronie.

Przedsionek Bałtyku bo tak często nazywa się Zalew Wiślany to bardzo piękny i urokliwy akwen. W dalszym stopniu jest on mało znany wśród żeglarzy śródlądowych, a przecież pasja żeglowania powinna motywować do poznawania nowych akwenów. Gorąco zachęcamy do uprawiania turystyki wodnej na Zalewie Wiślanym.

Zapraszamy wszystkich Armatorów z Zalewu Wiślanego do publikowania ogłoszeń w tej kategorii. Symboliczne 50 zł od jachtu za sezon nawigacyjny pomoże wam wyeksponować waszą ofertę czarteru jachtu w sieci.

Nie poddawajcie się, walczcie z pośrednikami, którzy z roku na rok zwiększają prowizję za znalezienie klienta.

Po rozbudowie serwisu ucierpiała trochę fraza czarter jachtów mazury, lecz robimy wszystko by powróciła na swoje należne miejsce w TOP 10. Oczywiście zatrzymamy się dopiero na pierwszej pozycji :). Obecnie ogłoszenia jachtów dodaje Załoga serwisu po opłaceniu faktury za ogłoszenia. Ma to na celu precyzyjną optymalizację owych ogłoszeń pod wyszukiwarkę.

Chcesz dodać ogłoszenie? Zapraszamy do zakładki kontakt.

Z żeglarskim pozdrowieniem

Załoga toczarter.pl

Luty 4, 2019 1:55 pm