Szanty Węgorzewo 2024

Dowiedz się kiedy odbywają się najbliższe koncerty szantowe w Węgorzewie. Ta miejscowość na szlaku Wielkich Jezior Mazurskich zaskoczy Cię niesamowitą atmosferą. Znajdź czarter jachtu na Mazurach i płyn w niezapomniany rejs.

Lista koncertów szantowych Węgorzewo sezon 2022

W przygotowaniu.

Lista zostanie zaktualizowana, gdy tylko Węgorzewskie tawerny prześlą nam terminarz koncertów. W przypadku gdy organizujesz koncert szantowy w Węgorzewie napisz do nas, a dodamy go do tej listy.

Lista zespołów szantowych, które często grają w Węgorzewie to:

  • Korycki i Żukowska
  • Załoga Dr Bryga
  • EKT Gdynia

W tawernie keja oprócz koncertów szantowych często są również organizowane dyskoteki oraz tzw. karaoke. Z Węgorzewa rozpoczyna się wiele rejsów żeglarskich. To jedne z najbardziej rozpoznawalnych miejsc na szlaku WJM. Można tam uzupełnić zakupy w trakcie czarteru jachtu oraz zatankować paliwo. W porcie znajduje się sklep żeglarski. Wpisz szanty Węgorzewo w wyszukiwarkę i zaplanuj swój rejs razem z serwisem toczarter.pl.

Kilka słów o Węgorzewie i koncertach szantowych

Najczęściej używanymi przez muzyków instrumentami do grania piosenek o tematyce marynistycznej są gitary. Bardzo często towarzyszy im perkusja, a trochę rzadziej jakiś instrument dęty – trąbka.

Warto by było również wspomnieć o harmonijkach, które bardzo często zaczynają wiele utworów szantowych np.

  • Mewy
  • Biała sukienka
  • Port

Rzadziej na koncertach szantowych usłyszymy pianino lub skrzypce. Kilku Armatorów, którzy od lat tworzą toczarter wynajmuje jachty właśnie z Węgorzewa – znajdziesz je w zakładce czarter Węgorzewo. Zachęcamy w imieniu zespołu do korzystania z ich usług czarterowych. Zostaw komentarz na dole wpisu i powiedz jak podoba Ci się atmosfera tego miejsca. Chcesz być na bieżąco? Zapraszamy do polubienia naszego fanpage.

Wynajmujesz jachty w Węgorzewie? Dodaj swoje ogłoszenie już dziś. Promuj swój jacht już od 100 zł za 365 dni. Dołącz do grona Armatorów serwisu i walcz o widoczność swojej oferty z pośrednikami, którzy pobierają prowizję za znalezienie klienta. Od 2016 promujemy głównie małych Armatorów z całego kraju, aby mieli szansę sprzedawać czarter jachtu bezpośrednio. Szanty Węgorzewo – razem z toczarter.pl

Ubezpieczenia żeglarskie i turystyczne

Ubezpiecz swój jacht lub kaucję czarterową. Bądź profesjonalistą.