Szanty Wilkasy 2020

Tawerna Rozbitek – Wilkasy

Lipiec

 JANKUNIEC DUET

 MIREK KOVAL KOWALEWSKI

Pirackie opowieści dla dzieci

 MIREK KOVAL KOWALEWSKI
 KARAOKE
 ZAŁOGA DR BRYGA
 STARA KUŹNIA
 KORZUH
 GROM
 SHANTAŻ DUO
 KARAOKE
 ORKIESTRA SAMANTA
 WODNY PATROL
 WŁASNY PORT
 JANKUNIEC DUET

 MIREK KOVAL KOWALEWSKI

Pirackie opowieści dla dzieci

 MIREK KOVAL KOWALEWSKI
 KARAOKE
 THE NIEROBBERS
 MECHANICY SHANTY
 KORZUH
 GROM
 STRAGIVARIOUS
 KARAOKE
 STARA KUŹNIA
 MARTINZ BAND

Sierpień 2020

 MIETEK FOLK
 JANKUNIEC DUET

 MIREK KOVAL KOWALEWSKI

Pirackie opowieści dla dzieci

 MIREK KOVAL KOWALEWSKI
 KARAOKE

Port PTTK Wilkasy nad jeziorem Niegocin to czartery jachtów, Tawerna żeglarska Dezeta, restauracja Kormoran, noclegi i camping, serwis motorowodny, wyprawy wędkarskie, regaty firmowe i zielone szkoły.

Wilkasy koło Giżycka to piękny port ze znakomitą infrastrukturą żeglarską. Kilka Tawern w zasięgu kilkuset metrów pozwoli spędzić czas z załogą w żeglarskim klimacie. Wilkasy leżą nad jeziorem Niegocin. Możesz tam uzupełnić zapasy jedzenia w trakcie trwania rejsu. W samym porcie jest możliwość wynajęcia noclegu. W porcie znajduje się również akademicka baza sportowa – boiska do siatkówki, koszykówki. Żeglarze, którzy szukają piaszczystych plaż na Mazurach, również będą zadowoleni. Szanty Wilkasy 2018 – serdecznie zapraszamy. Najbardziej „studencki” port na Mazurach, Wilkasy to akademicka stanica żeglarska. W Tawernie Rozbitek można zjeść najlepszą zupę pomidorową na Mazurach. W trakcie czarteru jachtu na Mazurach, wiele osób szuka aktualnej listy koncertów szantowych na Mazurach. Załoga serwisu zebrała wszystkie szanty w jednym miejscu.

Wilkasy to „najbardziej” szantowa miejscowość na szlaku Wielkich Jezior Mazurskich – świadczy o tym największa liczba koncertów szantowych w sezonie żeglarskim. W Wilkasach są organizowane obozy studenckie, ceny noclegów za dobę kosztują od 60 zł za osobę. Świetne miejsce do rozpoczęcia czarteru po Mazurach. Wynajmij jacht w Wilkasach i zwiedzaj Wielkie Jeziora Mazurskie. Poznaj w Tawernie miłość swojego życia, organizowane obok obozy wysportowanych studentek AWF to kolejny atut tej pięknej miejscowości. Szanty Wilkasy 2018 to najlepsza możliwość na posłuchanie muzyki żeglarskiej w mistrzowskim wykonaniu. Mnogość koncertów i dyskotek w tej miejscowości nie pozwoli uświadczyć „nudy”. Obok jest także port – Wilkasy Silnowa to miejsce dla osób, które szukają ciszy i spokoju. Odległość od głównego portu w Wilkasach to tylko 10 minut pieszo. Szanty Wilkasy 2018 – zapraszamy.

Więcej informacji na stronie portu www.pttkwilkasy.pl

5 lipca, 2020 10:17 am