Szanty Wilkasy 2019

Szanty Wilkasy 2019


Tawerna Dezeta oraz Tawerna Rozbitek

Lista w przygotowaniu.

Port PTTK Wilkasy nad jeziorem Niegocin to czartery jachtów, Tawerna żeglarska Dezeta, restauracja Kormoran, noclegi i camping, serwis motorowodny, wyprawy wędkarskie, regaty firmowe i zielone szkoły.

Wilkasy koło Giżycka to piękny port ze znakomitą infrastrukturą żeglarską. Kilka Tawern w zasięgu kilkuset metrów pozwoli spędzić czas z załogą w żeglarskim klimacie. Wilkasy leżą nad jeziorem Niegocin. Możesz tam uzupełnić zapasy jedzenia w trakcie trwania rejsu. W samym porcie jest możliwość wynajęcia noclegu. W porcie znajduje się również akademicka baza sportowa – boiska do siatkówki, koszykówki. Żeglarze, którzy szukają piaszczystych plaż na Mazurach, również będą zadowoleni. Szanty Wilkasy 2018 – serdecznie zapraszamy. Najbardziej „studencki” port na Mazurach, Wilkasy to akademicka stanica żeglarska. W Tawernie Rozbitek można zjeść najlepszą zupę pomidorową na Mazurach. W trakcie czarteru jachtu na Mazurach, wiele osób szuka aktualnej listy koncertów szantowych na Mazurach. Załoga serwisu zebrała wszystkie szanty w jednym miejscu.

Wilkasy to „najbardziej” szantowa miejscowość na szlaku Wielkich Jezior Mazurskich – świadczy o tym największa liczba koncertów szantowych w sezonie żeglarskim. W Wilkasach są organizowane obozy studenckie, ceny noclegów za dobę kosztują od 60 zł za osobę. Świetne miejsce do rozpoczęcia czarteru po Mazurach. Wynajmij jacht w Wilkasach i zwiedzaj Wielkie Jeziora Mazurskie. Poznaj w Tawernie miłość swojego życia, organizowane obok obozy wysportowanych studentek AWF to kolejny atut tej pięknej miejscowości. Szanty Wilkasy 2018 to najlepsza możliwość na posłuchanie muzyki żeglarskiej w mistrzowskim wykonaniu. Mnogość koncertów i dyskotek w tej miejscowości nie pozwoli uświadczyć „nudy”. Obok jest także port – Wilkasy Silnowa to miejsce dla osób, które szukają ciszy i spokoju. Odległość od głównego portu w Wilkasach to tylko 10 minut pieszo. Szanty Wilkasy 2018 – zapraszamy.

Więcej informacji na stronie portu www.pttkwilkasy.pl

Luty 1, 2010 4:17 pm