Tawerna Keja – port Węgorzewo

Lista koncertów 2019


Dane kontaktowe


+48 603 846 199

info@keja.com.pl

e-mail do właściciela

tomasz@keja.com.pl

PORTKEJA.PL s.c.
ul. Braci Ejsmontów 2
11-600 Węgorzewo

strona www tawerny

Lokalizacja tawerny Keja w WęgorzewieTawerna Keja w Węgorzewie to bardzo popularne miejsce wśród żeglarzy i motorowodniaków. To port macierzysty wielu firm czarterowych. Bardzo często wybierane miejsce na rozpoczęcie czarteru jachtów na Mazurach. Kolejnym ciekawym portem na szlaku, który warto odwiedzić jest Sztynort. Zobacz listę koncertów szantowych w Sztynorcie.

Właściciel przygotowuje ją solidnie na kolejny sezon żeglarski. Kanał Niegociński gotowy do żeglugi ? – zobacz aktualne zdjęcia.

Serdecznie zapraszamy do tawerny w imieniu Armatorów serwisu. Żegluj bez pośredników nie przepłacaj za czarter. Polecamy Port w Węgorzewie ! Port Keja to miejsce stacjonowania jachtów wielu firm czarterowych o bardzo długiej historii. Wypływając z portu Węgorapą rozpoczynamy znakomitą żeglarską przygodę. Kolejne porty na trasie, które warto odwiedzić to Ognisty Ptak – Ogonki, port Róży Wiatrów na Święcajtach oraz legendarny Sztynort. W sezonie grają tam bardzo często koncerty szantowe, które są doskonałym uzupełnieniem czarteru jachtów na Mazurach. Tawerna Keja na długo zostanie w pamięci każdego żeglarza, który miał okazję spędzić tam choć jeden wieczór.

30 września, 2012 2:23 pm