Ubezpieczenie jachtu


Ubezpieczenie jachtu, kaucji czarterowej oraz OC skippera to najczęściej poszukiwane produkty przez środowisko żeglarskie. Firma Pantaenius to światowy lider ubezpieczeń żeglarskich. Pięćdziesiąt lat doświadczenia oraz trzydzieści pięć tysięcy specjalistów na całym świecie sprawia, że każdy produkt oferowany przez Pantaenius’a jest najwyższej jakości.

Załoga serwisu poleca ubezpieczenia jachtowe firmy Pantaenius.


ubezpieczenie jachtu


Skontaktuj się z Pantaenius bezpośrednio poprzez email info@pantaenius.pl, zadzwoń

58 350 61 31 lub odwiedź naszą stronę internetową www.pantaenius.pl.

Produkty ubezpieczeniowe, które oferuje firma Pantaenius to


  • ubezpieczenie jachtu
  • OC skippera
  • ubezpieczenie kaucji czarterowej
  • ubezpieczenie czarteru

Czy warto posiadać ubezpieczenie jachtu?


Pomimo tego, że nie jest ono obowiązkowe warto zastanowić się nad wykupieniem owej polisy. Dobre ubezpieczenie jachtu to filar bezstresowego żeglowania. Żeglarstwo jako jedna z najpopularniejszych form aktywnego wypoczynku nad wodą, niesie za sobą wiele niebezpieczeństw. Choć odpowiedzialny sternik potrafi maksymalnie zmniejszyć ryzyko żeglugi, to nie jest w wstanie go całkowicie wyeliminować. Zbyt wiele czyha na niego zdarzeń losowych. Ich lista jest bardzo długa.

Do najważniejszych z nich należą:

  • warunki pogodowe – załamanie pogody
  • możliwość awarii na jachcie
  • nieszczęśliwy wypadek w trakcie rejsu

Wielu Armatorów naszego serwisu poleca Pantaenius’a. Celem serwisu jest również promocja bezpiecznego żeglowania. Im lepiej jesteśmy wyszkoleni tym większe są nasze szanse, na powrót z nawet najtrudniejszego rejsu. Warto trudne warunki na wodzie spędzać w cichym i spokojnym porcie jachtowym, lecz nie zawsze się to udaje nawet najbardziej asekuracyjnie żeglującym sternikom. Żeglujmy w kamizelkach ratunkowych bez różnicy czy pływamy po Wielkich Jeziorach Mazurskich lub słonej wodzie Bałtyku.  Sprawdźmy czy nasz jacht, którym mamy zamiar żeglować ma owe ubezpieczenie. Armatorze – te ubezpieczenie jachtu jest dedykowane dla Ciebie.

W trakcie rozmowy o ubezpieczeniach żeglarskich z firmą Panthaenius powołaj się na nasz serwis.

Stopy wody pod kilem

Załoga toczarter